Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 23
  1. #1

    Подразбиране относно Фирма / Магазин: ЕТ "Солария – Стоянка Иванова" Адрес: ж.к. Младост 1

    ИСКАМ ДА ОТБЕЛЕЖА - НЯМА ТАКЪВ МАГАЗИН ПРЕМАХНЕТЕ ГО МОЛЯ ОТ СПИСЪКА,ЗАГУБИХ СИ 2 ЧАСА ДА ОБИКАЛЯМ ИЗ КВАРТАЛА И ДА РАЗПИТВАМ-НИКАКЪВ РЕЗУЛТАТ

  2. #2

    Подразбиране

    Фирма "Солария" имат интернет магазин: http://solaria.online.bg/gobleni/ За мен техните гоблени са едни от най-добрите в България.
    v_atanasova.133@abv.bg
    http://mamani55.snimka.bg

  3. #3

    Подразбиране

    Ползвам услугите на фирмата от години и съм много доволна. Магазина е в жк Младост 1. Обаждаш се на телефона в сайта и те ще ти обяснят къде да отидеш. Нито са мошенници, нито са фантоми.
    Цитат Първоначално написано от djina76 Виж мнение
    ИСКАМ ДА ОТБЕЛЕЖА - НЯМА ТАКЪВ МАГАЗИН ПРЕМАХНЕТЕ ГО МОЛЯ ОТ СПИСЪКА,ЗАГУБИХ СИ 2 ЧАСА ДА ОБИКАЛЯМ ИЗ КВАРТАЛА И ДА РАЗПИТВАМ-НИКАКЪВ РЕЗУЛТАТ

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Si Виж мнение
    Ползвам услугите на фирмата от години и съм много доволна. Магазина е в жк Младост 1. Обаждаш се на телефона в сайта и те ще ти обяснят къде да отидеш. Нито са мошенници, нито са фантоми.

    И НА КОЯ УЛИЦА ПО-ТОЧНО МАГАЗИНА В МЛАДОСТ-1???
    http://www.goblenite.com/gobleni-firma-26.html
    ТОВА Е МЯСТОТО КЪДЕТО ПРОЧЕТОХ АДРЕСЪТ
    УБЕДЕТЕ СЕ И САМИ, ЧЕ ТАМ НЯМА НИЩО ТАКОВА И ТЕЛ Е ГРЕШЕН! ВСЯКА УВАЖАВАЩА СЕБЕ СИ ФИРМА Е ДЛЪЖНА ДА ДАВА ДОСТОВЕРНА ИНФОРМАЦИЯ!
    Редактирано от djina76 : 20.11.2013 в 18:39. Причина: ГРЕШКА

  5. #5

    Подразбиране

    Solaria се намира в Младост, до Окръжна болница.Най -добре е предварително да се обадите и да дадете заявка.Моя близка често си поръчва,но Стоянка иска предварително обаждане.Гоблените им са супер.

  6. #6

    Подразбиране

    виж телефоните тук http://solaria.online.bg/gobleni/
    хората са много отзивчиви, не са измамници

  7. #7

    Подразбиране

    Здравейте! Преди колко време е бил там магазинът? Аз живея сравнително близо до посоченото на картата място, но не ми е направило впечатление да има магазин (може и да не съм го забелязала де...). Сравних картата с bgmaps - би трябвало да се пада някъде между бл. 14 А и 15 А - на който му върши работа. Изкушавам се тези дни да отида да проверя на място Но и на мен ми направи впечатление, че никъде на сайта им няма посочен адрес на магазин, което е странно ако наистина все още имат такъв. Иначе по разгледаното на сайта им и на техни ушити неща, показани по темите тук, наистина изглеждат изумително прекрасни! Затова дано и магазинът все още съществува
    Колкото до телефона, показан на линка в goblenite.com - вероятно е бил публикуван преди т.нар. цифровизация на телефонните номера в София. Телефоните, които са посочени на сайта им (за момента нямам нужда и не съм ги пробвала), са: 02/ 8858774 (този е въпросният "цифровизиран" номер от линка) и 02/ 8846947.
    Единственият недостатък на сайта им, според мен, е че информацията отдавна не е актуализирана (например дори в секция "Новости" последната "новост" - т.е. нов гоблен, е от 03.12.2012 г., секция "Книга за гости" е с неактуални линкове и т.н.), но може нещо да се е случило и да нямат възможност да поддържат част от нещата.
    Иначе наистина всички отзиви, които съм чела за тях са изключително положителни, така че явно са добра фирма

  8. #8

    Подразбиране

    Това е онлайн магазин, а не на улицата. Поръчвала съм си гоблени по телефона. Майка ми ходеше и ги взимаше, като предварително им звънеше по телефона. По мейла от доста време не съм получавала писма от тях за обновяване на сайта им. Това е което мога да кажа.

  9. #9

    Подразбиране

    Това е онлайн магазин, за това няма да го видите на тротоара.

  10. #10

    Подразбиране

    Тази фирма Солария е много некоректна към клиентите си. Конците нямат номера и тъй като не са дали достатъчно, за да довършиш схемата, която си купил в един момент се оказва АД да получиш конците, които са ти нужни. След безброй имейли телефонни разговори, лъжи че ще ми ги изпратят, се оказва че им е скъпо да го направят, с други думи НЕ КУПУВАЙТЕ ОТ ТАЗИ ФИРМА!!!!

  11. #11

    Подразбиране

    Аз скоро поръчах Иверската Света Богородица за свекърва ми и преди 2 дни се оказа, че двете сини, които са по много малко в ореола, не стигат. То вярно, че са по малко, но през голямо разстояние и тея 2 кончета дето са в комплекта са малко. И за да не влизам във филма с молбата да ми пращат още и да чакам 100 години, направо им писах мейл да ми кажат тези знаци кои номера са на ДМЦ и за няма и 2-3 часа /в Неделя/ ми ги казаха и днес ще си ги купя.
    Да, не е приятно, но пък бяха бързи в отговора и не е нещо непоправимо като грешка от тяхна страна.
    Обаче пък за сметка на това гоблените им са страхотни, схемите също, така че аз съм привърженик на тази фирма. Още повече, че в България са малко такива.
    А относно това, че ги няма номерата на конците- вече никой не ги слага и не е чудно за никого смятам аз... И аз ако бях нямаше да ги слагам

  12. #12

    Подразбиране

    И аз шия в момента тяхната Иверска Богородица. На 3/4 вече съм го ушила и по мое мнение един о цветовете няма да ми стигне/не знам още/. В тази връзка писах мейл на фирмата и от там светкавично ми отговориха, че ако не ми стигне конеца или ще ми изпратят / предполагам за моя сметка/ колкото не ми достига или ще ми кажат номера да си го купя. Така че смятам фирмата за доста коректна и съм много доволна от тях.

  13. #13

    Подразбиране

    И аз съм доволна ,на скоро приключих Мадона Лита и сега искам всичко тяхно да ушия. Обаче си го уших на моя панама 25 каунт и единият конец аха да не ми стигне , предполагам ,че ако беше на 22 и аз щях да имам същият проблем. Това май им е единствен недостатък ,но и аз безкрайно много харесвам разработките на Солария.

  14. #14

    Подразбиране

    Защо да слага номерата на конците,когато някои "фирмаджии"си позволиха преди години да печелят на неин гръб?За недостига, зависи кой как шие,но си има номер на комплектовача и ако комплектът е оригинално комплектован ,то мисля не е проблем да се разреши директно от фирмата.Стига оплювахте ,може би ,една от най-добрите фирми у нас за разработка и комплектоване на гоблени.Лек ден!

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Да, и аз мисля като dushkova! В предния си пост забравих да кажа, че преди около 6 мес уших и "Българката" им и реших черното да го шия в 3 нишки, за да не ми прозира. Конеца ми стигна и така, а за останалите цветове не съм имала проблем изобщо. Също така това ми беше първия гоблен на тази фирма, затова някой да не си мисли, че съм някакъв дългогодишен техен фен, дето е ушил 90% от нещата им и е твърде пристрастен. Изобщо не е така, но ми направиха впечатление много положителни неща в разработките им, които не се срещат при други фирми от които съм поръчвала. Така че и аз не съм много съгласна тая тема да я слагаме в "Изманици, мошенници и т.н."

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •