Резултати от анкета: Одобрявате ли това правило...

Гласували
57. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Да

    53 92.98%
  • Не

    1 1.75%
  • Незнам

    3 5.26%
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 22 от 22
  1. #16

    Подразбиране

    Вижте момичета,ще пробваме с това правило,знам че ще има много въпроси,просто се придържайте към него,не пишете по темите,ако има нещо за обновяване,ще се обръщаме,към човека пуснал картинката.Ако не откликне,който има схемата,ще я качи,а аз ще изтрия предходното мнение.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  2. #17

  3. #18

    Подразбиране

    И първо трябва да се започне с темата за Заявки, вместо да се пращат на мейл, пуска се линк и всеки който иска сваля.........., а то сега за една картинка 15 поста "може ли и на менЧ

  4. #19

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    И първо трябва да се започне с темата за Заявки, вместо да се пращат на мейл, пуска се линк и всеки който иска сваля.........., а то сега за една картинка 15 поста "може ли и на менЧ
    Абсолютно подкрепям! И следва въпроса кои схеми са пиратски и кои не? Кои фирми са защитени и кои не ?Да не стане да се затвори форума заради нарушаване на авторски права. Даже и в безкрайната Руска страна някои от схемите се пускат само на лични съобщения! Абсолютно забранено е да се пускат линкове на защитени дизайнери.

  5. #20

    Подразбиране

    Затова съм за снимките да се виждат в темата виждаш и се ориантираш ако е от забранените да се иска на лични ако е свободна с линк и сваляш .Нали сме с нов форум да се обмислят тези опции не е някакъв каприз.

  6. #21

  7. #22

    Подразбиране

    Реклама:
    От днес новота правило е в сила,моля всеки,който реши да публикува схема в раздела,да слага и линк към нея,
    от където се сваля.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •