Не открих такава тема и за това пускам нова.Мисля че е удачно да има нова тема ,за нова програма

От доста време следя рускините, как все показват нови и нови схеми ,които сами правят , накрая се престраших и попитах коя програма ползват.Насочиха ме към тази , но с уверението че информация за нея освен на английски ,трудно се намира.Все пак открих на руски език такава , която една рускиня е била така любезна да се потруди и запознае такива като мене.Свалих си програмата/тя е на английски/, и започнах да я разучавам.Стигнала съм до някъде ,но ми е трудно да комуникирам с тази езикова бариера .За това моля, ако има някой от вас който е запознат с програмата , има добро сърце , нека сподели своя опит.Мисля че ще е интересно и за други хора, да научим нещо ново .

Стигнала съм до нивото-да кача картинката на която ще правя схема.Опитвам се да го правя ,но има малко разлика с РМ.След което започвам да рисувам с бекстич.Мислих че става по- лесно , а то е същото както в РМ.С тази разлика че тук не мога да напастна добре картинката към мражата .Имам на руски инфо за функцията която изпълнява всеки бутон и то доста изчерпателно обяснено и си трябва доста време за да се прочете и запомни всичко.Все пак практиката учи !За това и се старая да повтарям и повтарям докато запомня действията.А те не всички се използват за кръстат бод..Ще ми е приятно ако някой откликне на молбата ми и се включи в тази дискусия!Ако пък някой е стигнал някакво по високо ниво и има нагледен материал ще е супер!