Страница 6 от 7 ПърваПърва ... 4567 ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 94
  1. #76

    Подразбиране

    Имам страхотен подарък от di_di_b- приятелка и съгражданка! Много ми харесва всичко и горещо и благодаря! Имам страхотен коледен гоблен, картичка, гоблен за бродиране, чиния- декупаж, бонбони и красива коледна играчка! Благодаря мило другарче!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #77

    Подразбиране

    Хайде да се похваля с подаръците, които получих на нашето Коледно парти.Първо рога на изобилието, който се "изсипа" пред мен от торбичката на Валя, която ми се падна от лотарията

    а това са и другите за всички на партито - от Цветито, Славка, Пепито,Красито и Валя.

    Благодаря ви,момичета и пожелавам на вас и всички останали весели празници, много здраве и сбъдване на всички мечти.Желая ви и много свободно време, което да посветите на любимото си хоби и да сътворите много красоти за радост на вас и вашите приятели
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  3. #78

    Подразбиране

    Това е подаръка на Цвети от нейното другарче neznainata
    --
    IMGP6038.JPG IMGP6041.JPG

    Завидях и,къде благородно,къде не ххахаe8d69c778cb1835b5f246d95988a06e1.gif,особено за комплекта със мъниста,страхотен е ,да си го ушиеш с най-голямо удоволствие ти пожелавам,ти заслужаваш тези подаръци и то много


    boneli има още един ден,споко само дано утре да си си в къщи,за да може да си получиш подаръка.
    Редактирано от manka : 22.12.2013 в 19:53.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  4. #79

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ANIMONI Виж мнение
    Цвети си го е получила,остават две момичета -boneli и fani 77.пак се зачудих защо се записват хора,които отбиват номера или въобще не пращат.точно предпразнично ли трябва да има разочаровани и огорчени.
    Ти пък как успя да се зачудиш,или пък да мислиш,след като не помниш дълго
    Не се напрягай толкова515cdcb64b27283e6fe9a483260beff4.gif,ние ще си оправим играта,весели празници.........

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  5. #80

    Подразбиране

    Дааа,това е моя чудесен коледен подарък от Криси/neznainata/.Този гоблен Taня/murr/,беше шила за другарче в коледната игра и много ми хареса ,но понеже се шие на черна панама се въздържах да го започна...ноо и аз си имам вече тази красота и страшно много и се радвам..Имам си картичка с пожелания,любими мои сладки изкушения,престилчица и коледна играчка ,които Криси е изработила за мен...много ми харесват тези дребосъци но са много пипкави за правене -поне за мен и само се радвам на момичетата ,които ги създават.А гоблена с мъниста ,който е избрала е едно ново предизвикателство за мен.Имам един ушит подобен гоблен на морска тематика и този ще му е другарче,само не знам как ще се справя с мънистата -не съм шила с мъниста до сега ..за мен е висше-майсторство.Благодаря ти от сърце, Криси за всичко, което си изработила и избрала за мен!Много здраве и късмет през новата година! Весели празници на всички!
    Редактирано от ksenitka : 22.12.2013 в 21:33.

  6. #81

    Подразбиране

    Да се похваля и аз с моите коледни подаръци извън играта от Коледното ни парти в Бургас. Благодаря ви много, мили момичета, за страхотните подаръци и на теб, Пепи, специално за чудесния подарък, който получих от теб!
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  7. #82

    Подразбиране

    Радвам се, че успя да пристигне подаръка навреме вчера - 1 ден преди Коледа! Щастлива съм, че съм успяла да те зарадвам в навечерието на Коледа. Последното е панама за покривки или карета специално. Весели празници на теб и семейството!
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  8. #83

    Подразбиране

    Искам и аз да се похваля с получените подаръци извън играта от нашата Коледна среща . Да БЛАГОДАРЯ ОТ СЪРЦЕ на Дарито и Петя за подаръците много им се радвам!Прекрасни сте и прекрасни подаръци си имам от всички вас!Благодаря! Ще ги нося и ползвам с голямо удоволствие!
    Кутийка сърчице и бродирано сърчице - подаръка ми изненада от Желка Иванова !
    За всички имаше Стенен календар и по две джобни от Павлина Иванова и Миле,
    сувенирче със свещичка от Миленка Стамова, Снежинка от Венета Казакова, Парче торта с игличка и късметче. Домашно приготвена баница с по два късмета от Златка Танева .
    Пожелавам на всички весели празници и каквото си пожелаете да ви се сбъдне, нали на Коледа стават чудеса!!!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от pepsssi : 24.12.2013 в 13:19.


    "Времето е по-ценно от парите. Можеш да спечелиш повече пари, но не можеш да спечелиш повече време." Джим Рон
    Е- поща - a_pepsigold1@abv.bg


    http://dl9.glitter-graphics.net/pub/...ng0pn1236e.gif

  9. #84

    Подразбиране

    Да покажа и другите си подаръци :
    Кутийка сърчице и бродирано сърчице - подаръка ми изненада от Желка Иванова !
    За всички имаше Стенен календар и по две джобни от Павлина Иванова и Миле,
    сувенирче със свещичка от Миленка Стамова, Снежинка от Венета Казакова, Парче торта с игличка и късметче. Домашно приготвена баница с по два късмета от Златка Танева .
    Пожелавам на всички весели празници и каквото си пожелаете да ви се сбъдне, нали на Коледа стават чудеса!!!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения


    "Времето е по-ценно от парите. Можеш да спечелиш повече пари, но не можеш да спечелиш повече време." Джим Рон
    Е- поща - a_pepsigold1@abv.bg


    http://dl9.glitter-graphics.net/pub/...ng0pn1236e.gif

  10. #85

    Подразбиране

    Честити подаръци, момичета! Всички са много красиви и носят много приятни емоции. Аз също имам покана за подарък извън играта. Незнам от кого е, нито пък кога ще си го получа, тъй като кварталната поща не работи. Мила приятелко, която и да си, много ти благодаря и ти желая весели празници! А аз щом получа подаръка, ще се похваля.
    Весели празници на всички!

  11. #86

    Подразбиране

    А сега да Ви покажа още една изненада, получих си подаръче една чудесна картичка и една чудесна камбанка извън играта .За мен беше истинска изненада.Благодаря ти Ния, много ме зарадва! Пожелавам ти весело, празнично настроение, чудесни празници, нека Новата 2014 година ти донесе много здраве , щастие и късмет , всичко онова , за което си мечтала и всичко онова, което ти си пожелала!!!
    Прегръщам те и те целувам!!! P1012691.jpgP1012693.jpg


    "Времето е по-ценно от парите. Можеш да спечелиш повече пари, но не можеш да спечелиш повече време." Джим Рон
    Е- поща - a_pepsigold1@abv.bg


    http://dl9.glitter-graphics.net/pub/...ng0pn1236e.gif

  12. #87

    Подразбиране

    Колко е хубаво, че всичко приключи добре тази година. Аз вече се оглеждам за осмомартенски модел.

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  13. #88

    Подразбиране

    Момичета, нямам думи да опиша с какво щастие ме дариха нашите мили съфорумки от Бургас на коледното им парти!

    Огромно благодаря за топлото посрещане, за прекрасната приятелска атмосфера, в която ме потопихте, за положителните емоции, с които ме заредихте, както и за невероятните подаръци, които получих!

    Съвсем основателно хората говорят, че бургазлий имат големи сърца!




    А това е подаръкът ми от Кичка(keissi)
    Киче, много, много много исках да си имам и аз такава кутия и много, много, много и се радвам.

    А към нея има и още съкровища - нежна комплектовка на Royal Paris и прекрсано ангелче!


    Оригиналният Дядо Коледа е от нашата скъпа Светла Петрова!


    А чудната камбанка е специален подарък от Manka! Много се радвам, че с нея най-накрая успяхме да се запознаем лично и да открием общи интереси (освен гобленарството).


    Честита Коледа и Щастлива Нова Година на всички!
    Редактирано от rostso : 26.12.2013 в 17:49.

  14. #89

    Подразбиране

    Ето как ме зарадва fani77. Коледна картичка с мили пожелания, светеща LED-играчка за елха и късметлийско гобленче. Ще бързам да го ушия, че още на Нова година да е на стената , дано да ни е талисман за късмет. Благодаря ти Фани и желая на теб и семейството ти само хубави неща да се случват. Много успехи през Новата година!
    IMGP8919.jpg

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Искам да се похваля и аз с един прекрасен подарък-изненада от sLaV. Благодаря ти много за чудесната изненада.Весело посрещане на Новата година и само хубави неща да се случват на теб и на семейството ти!


Страница 6 от 7 ПърваПърва ... 4567 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •