Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 94
  1. #16

    Подразбиране

    Прекрасни подаръци,момичета! Да са ви честити!

  2. #17

    Подразбиране

    Страхотни подаръци, браво! Аз тази година не участвам, но ще следя темата и ще ви се радвам.

  3. #18

    Подразбиране

    Sunnyto, зарадва ме много. Благодаря за всичко! Чудесните гобленчета с мъниста разучих и нямам търпение да започна, но тези дни имам гости, не съм опаковала и изпратила и подаръка за моето другарче. С други думи - НЯМА ВРЕМЕ.
    Редактирано от tian_64 : 07.12.2013 в 21:13.

  4. #19

    Подразбиране

    Много е приятно в тази тема,поздравления момичета

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  5. #20

    Подразбиране

    Момичета , мното красиви подаръци сте приготвили и съответно много красиви подаръци сте получили, поздравления за всички вас , ползвайте ги със здраве!!!


    "Времето е по-ценно от парите. Можеш да спечелиш повече пари, но не можеш да спечелиш повече време." Джим Рон
    Е- поща - a_pepsigold1@abv.bg


    http://dl9.glitter-graphics.net/pub/...ng0pn1236e.gif

  6. #21

  7. #22

    Подразбиране

    Чудесен старт на играта, с удоволствие гледам кой какво е получил! Елегантни бродерии, браво за старанието! Искам и аз да се похваля с получените подаръци на нашата среща - Да БЛАГОДАРЯ ОТ СЪРЦЕ на Диди, Роси, Лили, Динко и Боби, цяла вечер си ги гледам и им се радвам!
    Редактирано от Ирка88 : 08.12.2013 в 21:50.

  8. #23

    Подразбиране

    Днес на коледното парти на софийските кокошки имаше много, много подаръци. И аз искам да покажа моя от Младенка. Прекрасен, огромен подарък. Много хубаво ми стана


    И за всики кокошки от Динко имаше панамка и конци, сега само остава да действаме:

    А за всички на парттито имаше по едно ангелче от Лили:

  9. #24

  10. #25

    Подразбиране

    И аз да се похваля с моите подаръци , благодаря на моето другарче Бисквитка /Малвинка/ за най вкусният подарък и на изненадките от Младенка , Динко , Танчето /Кроти/ , Катето / Ducky/


    Не мога да изредя всичко в един пост ((((((

  11. #26

    Подразбиране

    Продължавам с моите подаръци от срещата днес ))))
    Ирка 88 , Лили , която уважи всички и Оля , която ме изненада с Бългаски пощи



    Благодаря на всички за прекрасните мигове на днешната среща

  12. #27

    Подразбиране

    Какво изобилие от подаръци!За вас Коледата вече започна!Всичко е толкова красиво

  13. #28

    Подразбиране

    Великолепните подаръци сътворени от златни ръце специално за мен! Таня,

    Роси,

    Боби,

    Лили

    Благодаря ви от цялото си сърце момичета! Прекрасни сте и прекрасни подаръци си имам от вас!
    И Динко,

    имам си панамка за щраусово яйце! Малко трудничко, но ще го снеса!

  14. #29

    Подразбиране

    И аз днес получих подаръци от другарчето си Камелия от София. Благодаря и много! Имам си гобленче и картичка, шал, крем и коледна играчка:
    Редактирано от wylchin : 09.12.2013 в 18:54.

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  15. #30

    Smile

    Реклама:
    Соня, радвам се че пакетът е стигнал невредим до град Сливен. Надявам се да съм донесла празнично настроение в дома ти. Шалчето не е прано. Може да го накснеш е малко омекотител или препарат за вълна, за да бухне Още веднъж Весели празници!

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •