Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 94
  1. #31

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kamellia Виж мнение
    Соня, радвам се че пакетът е стигнал невредим до град Сливен. Надявам се да съм донесла празнично настроение в дома ти. Шалчето не е прано. Може да го накснеш е малко омекотител или препарат за вълна, за да бухне Още веднъж Весели празници!
    Благодаря още веднъж! Шалчето твоя изработка ли е? Весели празници на теб и на цялото ти семейство!

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  2. #32

    Подразбиране

    Да, аз съм го плела шала. Това ми е любимата прежда От мин. година до сега съм оплела 7 или 8 шала от нея все за подаръци / един съм си оставила за мен . Показала съм ги в темата с ушитите от мен неща във Вашите творби.

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  3. #33

    Подразбиране

    Днес и аз си получих подаръка от Коледната игра.
    Първо пристигна известие от БГ пощи, а там ме чакаше красиво опакован пакет.

    Вътре гобленче рамкирано, мини комплектче Коледно, парче панама и интересно празнично опакован шоколад. И още нещо на ДМЦ- прозрачно / предполагам е за чилета нещо..../. Забравих и свещта, но то се вижда от снимката.
    Подаръкъкт ми е от boneli. Благодаря!!! И Весели празници на всички!!!
    P. s. Коледната звезда на фона на която е сниман подаръка си е моя.....
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  4. #34

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kamellia Виж мнение
    Да, аз съм го плела шала. Това ми е любимата прежда От мин. година до сега съм оплела 7 или 8 шала от нея все за подаръци / един съм си оставила за мен . Показала съм ги в темата с ушитите от мен неща във Вашите творби.
    Благодаря! Ще го нося с голямо удоволствие!

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  5. #35

    Подразбиране

    И аз имам подарък за Коледа.Ето, насладете се и вие на прекрасния подарък,който получих от Соня /wylchin/
    Имам си зимно гобленче с птиченца и комплектовка с птички, за да станат комплект,комплекте за картичка с Дядо Коледа,разлагаща се панама, която ще влезе скоро в употреба, ножичка, заготовки за картички,магнитче за игли да не ги губя и картичка с мили пожелания. И не на последно място сладките изкушения.Благодаря ти Соня, от сърце за радостта,която ми достави

    Редактирано от margo67 : 12.12.2013 в 19:25.

  6. #36

    Подразбиране

    И аз имам подарък от Светла Петрова,СТРАХОТЕН ПОДАРЪК
    Невероятен гоблен,красива коледна покривка,фигурки от стипопор, картичка, картончета за картички и кутия шоколадови бонбони за цялото семейство.
    Благодаря ти Светле за всичко!









    много са красиви нали?

  7. #37

    Подразбиране

    Радвам се, че всичко е пристигнало невредимо.Надявам се да ти харесва малко не традиционният ми избор.
    Весели празници на всички
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  8. #38

    Подразбиране

    Да се похваля и аз с красивия коледен подарък от Роси / rositsa/ от Лили и от Динко
    Благодаря за приятната изненада!

  9. #39

    Подразбиране

    Чудесни подаръци момичета!!!
    А аз започвам да се притеснявам, моето другарче трябваше вече да си е получило подаръка.
    Сега проверих, пратката е получена още на 11, а защо не се обажда.
    Редактирано от keissi : 13.12.2013 в 14:39.
    ..::Gobelin World::..

  10. #40

    Подразбиране

    И тази година ще се радвам на подаръците ви от страни. Много красиви неща сте показали, момичета.

  11. #41

    Подразбиране

    Не мога да не споделя с вас тези красоти, изпипани до съвършенство , от сръчните ръце на Тони, Лили и Таня. Благодаря ви момичета! Благодаря и на Динко за приятната изненадa!

    Редактирано от nikoll : 18.12.2013 в 16:41.

  12. #42

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от keissi Виж мнение
    А аз започвам да се притеснявам, моето другарче трябваше вече да си е получило подаръка.
    Сега проверих, пратката е получена още на 11, а защо не се обажда.
    Тук съм, пратката наистина е била тук от 11, но аз днес получих известие,но както и да е.
    Огромно, огромно БЛАГОДАРЯ за всичко,което сте приготвили за мен. Това е първото ми участие в играта и нямам думи да опиша колко приятно съм изненадана от позитивизма на всички тук. И така по същество... Всичко е подбрано с много вкус, за което още веднъж благодаря, а и всички са доволни в къщи - вижда се от снимките. Имаше и един гирлянд, който не можах да снимам, защото каката веднага го закачи на елхата, а едните мъниста са така, защото се бяха пръснали в пакета, но малките джуджета ги събраха-все пак трябваше да си заслужат лакомствата
    Благодаря още веднъж keissi и желая на всички здраве и весели празници!DSC04136.JPGDSC04137.JPGDSC04142.JPGDSC04143.JPGDSC04144.JPG
    Знанието и Опитът не говорят непременно на един и същ език!

  13. #43

    Подразбиране

    Продължавам
    DSC04145.JPGDSC04147.JPGDSC04148.JPGDSC04154.JPG
    Част от подаръка вече го няма
    Знанието и Опитът не говорят непременно на един и същ език!

  14. #44

    Подразбиране

    Честито момичета,много хубави подаръци сте получили.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Oхххх, радвам се, че подаръка се е получил. Със здраве да си го ползвате!!!
    ..::Gobelin World::..

Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •