Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 94
  1. #46

    Подразбиране

    И аз, и аз си имам подарък!!!!! Благодаря много на tian_64 за настроението което донесе у нас! Ето вижте и вие

    Photo-0001.jpgPhoto-0003 (2).jpg

    Извинявам се за лошото качество на снимките, но са с телефон.
    Весели празници!!!!!
    ..::Gobelin World::..

  2. #47

    Подразбиране

    И аз получих подаръка си от margo67! Благодаря ти много! Подаръкът ми е прекрасен! Всичко е много хубаво и си личи, че е изработено с много любов! Ще имам красива коледна украса на масата, благодарение на теб,margo67! Донесе чудесно коледно настроение у дома! Благодаря ти от сърце!
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  3. #48

    Подразбиране

    sLaV,радвам се че всичко е пристигнало здраво и ти е харесал малко нетрадиционния ми подарък.Весели празници!

  4. #49

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от margo67 Виж мнение
    sLaV,радвам се че всичко е пристигнало здраво и ти е харесал малко нетрадиционния ми подарък.Весели празници!
    margo67, всичко пристигна здраво и е страхотно! Нетрадиционният ти подарък е най-хубавият ми подарък! Още веднъж благодаря!
    Весели празници!
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  5. #50

    Подразбиране

    keissi, радвам се че пратката пристигна толкова бързо - изпратих го едва вчера по обяд. БГ пощите ме учудиха. Дано ти е допаднал подаръка. Желая на теб и всички съфорумки много здраве и късмет през новата 2014 година!

  6. #51

    Подразбиране

    Не мога да не споделя и аз подаръка си от Роси. Хиляди благодарности за красотите, които си изработила. Весели празници на всички.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #52

    Подразбиране

    Аби.Имам си суперска Коледна възглавничка и картичка и обков за портмоне. ( извън играта)

    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  8. #53

    Подразбиране

    Светле от сърце!!!Весела коледа!!!

  9. #54

    Red face

    Ками Йорданова е мн, мн щастлива . Днес получих 2 sms от куриерски фирми. Докато се борех с опаковките на първият пристигнал кашон ми се обади 2-ят куриер да слизам. Момичета мн, мн ви благодаря! Подаръците ми са разкошни, думи нямам. Най, най- хубавите, защото са специално за мен и избирани с мн вкус по мой вкус . Заредихе ме с такова празнично настроение.
    -88693455.jpg, -88693455.jpg,-88693455.jpg прекрасното гобленче отблизо, -88693455.jpg
    Това е подаръкът ми от Цвети / ksenitka/ Благодаря ти още един път за чудесният и голям подарък! Няма да изброявам какво има, направо ме засърбяха ръцете. Ще пада шев, като ми се отвори свободно време това е ясно. Весели празници и вс най- хубаво на теб и близките ти хора!

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  10. #55

    Smile

    И подаръкът ми от Мариета Маринова, която е мое другарче в играта във фейса.
    -88693455.jpg -88693455.jpg Благодаря от сърце за чудната картичка, виното, късметчето с фъстъците, шоколадите и сладкото Vervaco, което се надявам да ушия догодина. Весели празници на теб и семейството ти!

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  11. #56

    Подразбиране

    Момичета, ето и моя подарък в Коледната игра от другарчето ми-Ваня Сабанджиева /vaniand/.




    Има и картичка, която забравих да снимам, но и тя е много красива!

    Ваня, благодаря за красивата бродерия, комплекта с орхидеи също е страхотен, а свещника ще краси Коледната ни трапеза
    Редактирано от mirastiv : 18.12.2013 в 10:58.

  12. #57

    Подразбиране

    Много се радвам, че са ти харесали, наистина са подбрани с голямо желание
    Знанието и Опитът не говорят непременно на един и същ език!

  13. #58

    Подразбиране

    Ками,радвам се,че подаръка пристигна при теб невредим и ти хареса.
    Весели празници!

  14. #59

    Подразбиране

    Имам си огромен подарък!!! pepina-p ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ!!!! Подаръка ми е невероятен! Ох...нямам думи от вълнение, прекрасен е!!! Обожавам котета, а гоблена е коте! Изпипан до съвършенство!!! И бродирана картичка, и комплект за бродерия, и панделка, и покривка в комплект със салфетки за празничната ми маса, и ръчно изработено чудесно сувенирче с късметче, и бонбонки....Всичко е прекрасно! Пепи, Благодаря ти мило момиче!!!! И една любопитка се включи в подаръка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Тони, ама тая любопитка е същата като на гобленчето! Поздравления за чудесните подаръци!

Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •