Показване на 1 до 15 от 21

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Момичета, не изтърпях повече........Днес се бяхме уговорили с Дарето да отидем до дечицата, че Петя, дъщеричката и,познавате я от Националната среща, искала да ги види и им занесе подаръчета , и аз мнооооого се чудих да занеса ли вашите подаръчета или не... Но се поддадох на изкушението да им видя физиономийките като ги получат....
    Мили момичета, зарадвахте 8 малки същества, накарахте ги да се усмихнат,да затрептят сърчицата им! Милите, възхищавам им се, че са страшно възпитани и скромни, всяко си получи подаръчето и съвсем внимателно го отвори, само се чу възглас- ееееееееееее 5 лева!!! Много си харесаха книгоразделителчетата и играчките. Йордан, каза, че най-се кефи на книгоразделителя, нали сте му избродирали китара....Едното момиченце ме помоли да му отворя кит-ката и преди да отхапе, предложи на мен и на възпитателката.......Две слънчица отсъстваха, бяха май на тренировка, но им оставихме торбичките под елхата. Ще ви покажа сладурите, а след известно време ще изтрия снимките... Само съжалявам, че компа им не можа да отвори диска, с клипчетата, които Ния им направи, но Ани в понеделник ще им намери лаптоп да гледат. Ще опитам да ви покажа и едното клипче.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •