Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 21
  1. #1

    Подразбиране Децата от Малък групов дом 1 Стара Загора

    Момичета, специални поздрави за всички от малките сладури!
    Разчувстваха ни с подаръците си, и с това, че много се зарадваха и на нас и на това, което им занесохме
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Ето още...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    Две от момиченцата, сестрички бяха много горди, че имат медали от състезание по гимнастика.
    А за Йордан, певеца, какво да ви кажа.... много е горд и щастлив и той има медал, вижте сами :
    http://www.youtube.com/watch?v=L-pKRK3clQI

  4. #4

    Подразбиране

    Поздравления за дечицата. И благодарности,че са се сетили за нас. Дано и ние да успеем да ги изненадаме приятно.
    Ама големи сладури бееееееее... особено ми хареса израза "гобленарски цех" Ами ние, ако не всичмки, то по-голямата част от нас наистина са в гобленарския цех.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  5. #5

    Подразбиране

    Дааааа за цеха и аз много се смях , Данчо ни пя песента на Уитни на живо, събраха набързо килимите и сестричките ни изнесоха едно гимнастическо съчетание, а Данчо и едно по-големичко момче тренират акробатика, много са добри !!!!
    Пепа им донесе една огромна тава месеница, още топличка, много я харесаха, ние ги подканихме докато е топла да си хапнат, и сладурите, не искаха да седнат на масата без нас..............
    Редактирано от ata : 01.12.2013 в 13:11.

  6. #6

    Подразбиране

    Момичета здравейте, Златето Ви е писала вече за срещата ни с малките сладурчета от дома , много мили, много слушливи на мен гривна ми подариха после ще я снимам и ще ви я покажа и си имам един малък приятел във Фейсбук ,но с много , много голям талант Данчо - https://www.facebook.com/jordan.petev.73 Песента ,която ни изпя , скоро , съвсем скоро я заучил, но пее си детето - няма спор , устата си не отваря, а един глас - глас на славей!!! Ех, хем им съчувстваме, хем им се радваме ...Това е живота , никой не може да си избере съдбата , каквото ни се случи , това е!!!


    "Времето е по-ценно от парите. Можеш да спечелиш повече пари, но не можеш да спечелиш повече време." Джим Рон
    Е- поща - a_pepsigold1@abv.bg


    http://dl9.glitter-graphics.net/pub/...ng0pn1236e.gif

  7. #7

    Подразбиране

    Да са живи и здрави малките сладури!И още повече успехи да имат!

  8. #8

    Подразбиране

    Здравейте, ето моят подарък - ГРИВНИЧКА , подарена ми е от Ангел от Малък групов дом 1 , много ме зарадва, защото това е лично негова изработка , пък и жеста от страна на Ангел. Благодаря ти Ачо! Бъди жив и здрав и много щастлив! P1012616.jpg
    Редактирано от pepsssi : 02.12.2013 в 21:44. Причина: по желание


    "Времето е по-ценно от парите. Можеш да спечелиш повече пари, но не можеш да спечелиш повече време." Джим Рон
    Е- поща - a_pepsigold1@abv.bg


    http://dl9.glitter-graphics.net/pub/...ng0pn1236e.gif

  9. #9

    Подразбиране

    Мили, скъпи пеперудки!!!!!! Аз съм ви признала отдавна, но ето, че пак ви свалям шапка!!!!!
    БЛАГОДАРЯ ви от сърце и хиляди целувки и браво за големите ви и щедри сърца!
    Днес получих колет с подаръци за всяко едно от децата!
    Разбрахме се с Ния да ги занеса по-късно, да е по близо до Коледа, но аз не мога да не ви поздравя сега
    и не мога да не покажа на всички какви красоти пак сте сътворили! А като ги занеса на дечицата, ще има още снимки!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Подразбиране

    Във торбичката на всяко дете има и картичка с по 5 лева.............
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #11

    Подразбиране

    Няма как да отварям и снимам , затова поисках от Ния снимки да покажа всички красоти!!!!! Представям си колко ще са щастливи децата и аз нямам търпение да им ги занеса...........

  12. #12

    Подразбиране

    Браво на варненки! Първи във веселбата, щедри, с големи сърца, бонбонки!!!!!! Обичам ви и ви целувам всички!!!!!!!

  13. #13

    Подразбиране

    Браво момичета от Варна, Вие сте прекрасни добрички и с големи и щедри сърца !!! Браво !!! Най -вече не сте ни забравили и нас и дечицата !!!Много ме развълнувахте!!! Децата наистина са прекрасни и си заслужават подаръците и радостта от тях!!! От все сърце Ви благодарим ние старозагорки!!!


    "Времето е по-ценно от парите. Можеш да спечелиш повече пари, но не можеш да спечелиш повече време." Джим Рон
    Е- поща - a_pepsigold1@abv.bg


    http://dl9.glitter-graphics.net/pub/...ng0pn1236e.gif

  14. #14

    Подразбиране

    Момичета, не изтърпях повече........Днес се бяхме уговорили с Дарето да отидем до дечицата, че Петя, дъщеричката и,познавате я от Националната среща, искала да ги види и им занесе подаръчета , и аз мнооооого се чудих да занеса ли вашите подаръчета или не... Но се поддадох на изкушението да им видя физиономийките като ги получат....
    Мили момичета, зарадвахте 8 малки същества, накарахте ги да се усмихнат,да затрептят сърчицата им! Милите, възхищавам им се, че са страшно възпитани и скромни, всяко си получи подаръчето и съвсем внимателно го отвори, само се чу възглас- ееееееееееее 5 лева!!! Много си харесаха книгоразделителчетата и играчките. Йордан, каза, че най-се кефи на книгоразделителя, нали сте му избродирали китара....Едното момиченце ме помоли да му отворя кит-ката и преди да отхапе, предложи на мен и на възпитателката.......Две слънчица отсъстваха, бяха май на тренировка, но им оставихме торбичките под елхата. Ще ви покажа сладурите, а след известно време ще изтрия снимките... Само съжалявам, че компа им не можа да отвори диска, с клипчетата, които Ния им направи, но Ани в понеделник ще им намери лаптоп да гледат. Ще опитам да ви покажа и едното клипче.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    И още:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •