Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 21 от 21
  1. #16

    Подразбиране

    Ния, не ми се получи с клипчето...ако можеш, качи това от националната :*

  2. #17

    Подразбиране

    Благодаря ти, Ата, че ни направи съпричастни на детската радост. Но незнам чия радост е по-голяма - дали тази на децата или нашата,че успяхме да им я доставим. Много съжалявам за клипчето. Сигурно щеше да им е интересно. Но могат да го гледат в ю туб, стига да знам кога да го отключа.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  3. #18

  4. #19

    Подразбиране

    Пратих линковете на възпитателката, ако утре и тя не успее да пусне диска, ще им ги покаже от линка.Така, че засега не заключвай

  5. #20

    Подразбиране

    О.К. Ще чакам "нареждане" кога да ги заключа.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  6. #21

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте!!!
    Имате много поздрави от децата от дома, вчера аз и една приятелка доста постояхме при тях , показваха ни албуми със снимки от техния живот , много хубаво са си украсили апартамента , имат три елхи , нашата на групата ни е вътре, другите две са вън на терасата. Моята приятелка ги зарадва с 50 лева, един дядо Коледа , едно ботушче , едни сребристи камбанки , пееща картичка с разни там пожелания , аз им занесох една тава баклава , те си бяха сварили жито,подготвяха се за днешния празник.. От Варна бродираните сърчица и топки са ги накачили на един гирлянд над преходната врата между кухнята и хола, едно през друго се изпреварваха да показват коя топка и кое сърчице на кого са , много си ги харесват . Ани е нарисувала Богородичка с младенеца , оцветена с темперни бои ,усмихва се и скромничи,P1012674.jpg това е в общи линиии Изпратиха ни със заръката пак да отидем! Сладури!


    "Времето е по-ценно от парите. Можеш да спечелиш повече пари, но не можеш да спечелиш повече време." Джим Рон
    Е- поща - a_pepsigold1@abv.bg


    http://dl9.glitter-graphics.net/pub/...ng0pn1236e.gif

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •