Ами просто си прибираш корема...стягаш го малко...това те кара да ходиш с по-изправен гръб...и между другото знам, че така се стягал и задника (ефекта не е кои знае какъв,но така са ми казвали), просто си прибираш корема :wink: Не казвам че това се отслабва, но според мен има индиректна връзка, защото така и самия корем се свива (или поне аз така мисля) и се наяждаш много много по-бързо.Аз лично ям 1-2 пъти на ден и то едно бааавно бааавно...мани мани Просто който иска да отслабне да спре чипсовете, да яде 1/2 филийка хляб на ден (най-много), да хапва тортички и разни такива най-много веднъж на седмица) и след 3 месеца да ми каже че не е подействало :wink:

Просто истинското отслабване става наистина бавно,но има много хора,които просто не могат да го разберат...а и наистина и смешно човек да обвинява диетите,че килограмите се връщали когато след диетата започват разни пастички,тортички,пици всеки ден, просто не става така Който иска да е слаб трябва да яде с мярка и да разбира кога яде,защото е гладен и кога,защото просто има още място в корема си :wink: