Привет на всички!Искам да споделя някои неща за диетите, тъй като имам доста опит в това.Първо, ако наистина не ви се налага да правите диета не я правете.Диетата е много погрешно разбирана.Нейното истинско предназначение е да ни лекува, а не да ни раболява.Много често с рязкото сваляне на килограми си причяваме второтоОграничаването или изцяло спирането на различни храни може да доведе до хормонален дисбаланс, проблемна функция на щитовидна жлеза, отслабване на имунната система,мигрена,обриви,екземи,виене на свят, припадъци, прилошаване и още много дуги.И най - вече създава много комплекси.От както родих без да се напъвам особено свалих 25 килограма.Бях 75 кг.преди да родя, сега съм 50.Не се ограничавам с нищо,единственото ,което правя е да ям възможно по - бавно, да сдъвквам храната по - добре и по -дълго време(така се засищате много повече).Храненето ми е разнообразно - плодове, зеленчуци, супи, бели, червени меса, риба,млячени продукти, захарни изделия или какво ли още не!Ако нещо ви се е преяло, значи организма ви има нужда от това,не му отказвайте, а слушайте тялото си.Пийте по 2 л.вода на ден, аз лично предпочитам изворна.И не на последно място - тренировки и масажи.Опитайте велоаргометър,друг вид тренажор, бягане, скачане на въже.Правете масажи на ханш, бедра и корем по 2 пъти дневно.Аз лично имам масажен ръчен уред на орифлейм и ползвам антицелулитна серия на леокрема, много е добра.Ампулите на Льорак също са страхотни,мисля ,че бяха към 20 в опаковка и струват около 70-80 лв.Забравих още нещо полезно - преди да почнете тренировки обмажете бедрата, дупето и коремчето с обикновено бебешко олио.после сложете отгоре найлон,увийте се добре,облечете един клин и над него нацунга и така тренирайте.Ефекта е изключителен, топите много по - бързо мазнините.