Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 20
  1. #1

    Подразбиране Споделен опит

    Изчетох много страници с диети, сега искам да отворя нова те ма .
    Употребявал ли е някой препарат за отслабване и има ли ефект

    Желая да закупя някой от рекламираните такива,и затова ви питам.за да закупя ефективен, а не такъв от който да кача още някое килце.

  2. #2

    Подразбиране Re: СПОДЕЛЕН ОПИТ

    АЗ наскоро пих Златно чудо-14,но никакъв резултат
    Сега мисля да опитам Витаголд.Една колежка го пие вече седмица и каза ,че има ефект

  3. #3

    Подразбиране

    Една моя колежка отслабна около 10кг със Златно чудо 14, но от други места съм чувала, че много е навредило. Явно действа различно на всеки.
    Аз лично отслабвах с едни таблетки на основата на бромалеин, екстракт от ананас и имах ефект. Но да ти призная честно най много отслабнах когато ходех на диетолог, който освен диета ми изписа много витамини и ме тормозеше да спортувам, най-добре е не ние да те съветвами, а да се консултираш със специалист - защтото моята диета страшно ми помогна, а свекърва ми, която реши да я с спазва с мен не свали дори едно кило

  4. #4

    Подразбиране

    Катя бих те посъветвала да не взимаш таблетки,сиропи и т.н....
    От лекарствата еднственото,което НЕ съм ползвала е Калорекс.Ефект няма или ако има то е малък и след спиране на препарата отново се качват килцата.С второто дете влезнах да раждам 93 кг.,за две години ги свалих до 63 кг.,като пих Ксеникал,свалих до 59кг.,но след спирането качих до 67кг.
    Ако ти се отслабва и имаш воля,яж по 5 пъти дневно,но по малко и ходи на фитнес или бягай.

  5. #5

    Подразбиране

    И аз ще се присъединя към останалите, но да не забравяме. 4е вси4ко е строго индивидуално и всеки организъм приема разли4но медикаментите. Аз също съм приемала мнлого лекарства за отслабване, но после пак същото.
    Наистина е най добре да се направи една консултация с диетилог, ина4е ограни4аване в храната(особено СЛАДКОТО и тестеното) и спортуване му е майката

  6. #6

    Подразбиране БЛАГОДАРЯ

    БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА СЪВЕТИТЕ ВСИЧКИ СТЕ МНОГО МИЛИ.ЩЕ ПОСЛЕДВАМ СЪВЕТИТЕ ВИ И ПЪРВО ЩЕ ОТИДА НА ДИЕТОЛОГ.
    katya ivanova

  7. #7

    Подразбиране момичета, ура!

    момичета,ура! за 2седмици 3кг,но без сладкиши, хляб и тестени изделия.с много туризъм и ходене пеша.
    katya ivanova

  8. #8

    Подразбиране

    Айде още малко туризъм и спорт и още поне 3 кг. :wink:

  9. #9

    Подразбиране благодаря за пожеланието

    благодаря за пожеланието,надявам се , че е искрено
    katya ivanova

  10. #10

    Подразбиране

    Браво Катя!
    Само не се качвай често на кантара,защото след първите свалени килограми,организма реагира и има време на застой,така,че ако другата седмица не покаже резултат,не се отчайвай-нормално е!

  11. #11

    Подразбиране

    Чувала съм , че при борба с килограмите по - верния съветник е сантиметъра от кантара.Като почнат да се топят сантиметри тогава УРА
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  12. #12

    Подразбиране НЕ СЪМ

    НЕ СЪМ СЕ ОТКАЗАЛА,ПРОДЪЛЖАВАМ "БОРБАТА"/ТО СИ Е ЖИВА БОРБА/
    katya ivanova

  13. #13

    Подразбиране

    Само не се вманиачавай, моля! Ще видиш, че като свалиш някое килце ще се чувстваш по-леко, усещането дрехите да са ти малко широки е страхотно. Мисля, че и стомаха се свива и после ти се яде по-малко Важното е да не спираш да се движиш!

  14. #14

    Подразбиране

    Един съвет от мен - научи се да си гълташ корема, знам,че много помага,но трудно се свиква,аз свикнах от съвсем малка (не че сега не съм ) и никога не съм имала проблеми,в момента тежа 47-48 и се чувствам страхотно

  15. #15

    Подразбиране мода

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от sweety
    Един съвет от мен - научи се да си гълташ корема, знам,че много помага,но трудно се свиква,аз свикнах от съвсем малка (не че сега не съм ) и никога не съм имала проблеми,в момента тежа 47-48 и се чувствам страхотно
    :? Моля те, разясни как става това

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •