Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 19 от 19
  1. #16

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dushkova Виж мнение
    Няма какво толкова да объркаш.За 1 знак от схемата шиеш 2 бодчета и после още 2 на горната нишка-ето ти 4 бода ,стоят като малко квадратче .Ако имаш пр.3 знака ,шиеш 6 гобл. бодчета и после се връщаш на горната нишка още толкова. Дано съм обяснила .
    Благодаря dushkova, чудесно го обясни и вече ми се изясни картинката, дори започнах да шия вече и ми се получава
    обаче сега имам друг проблем, днес преди да започна с шиенето пак си разглеждах схемите и забелязах, че схемата ми за лицето, която трябва да е 1:1 също има 10 знака в квадратче, а панамата ми нали е с 20 бодчета в квадратче, какво да правя, това пак ме смути, понеже от вашите обяснения разбрах че щом панамата ми е с 20 бода, а знаците са 10 това означава че се шие 1:4 При това положение как трябва да го шия лицето и как ще стане

  2. #17

    Подразбиране

    Тони ти е отговорила правилно. Основната част шиеш 1:4, а детайлите 1:1. Разгледай си пак детайлите - в едно квадратче имаш 10 бода, но числата отдолу ти показват, че 2 квадратчета по 10 бода са в едно квадратче от панамата. Огледай детайлите и ще разбереш. Успех!

  3. #18

    Подразбиране

    Когато шиеш 1:1 -четири квадратчета от схемата/ 2х2 квадратчета/ се шият в едно квадратче от панамата
    rusinova@mail.bg

  4. #19

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря ви момичета, мисля че разбрах, добре че ви има, незнание какво бих правила ако имам някакви затруднения отново ще потърся вашето компетентно мнение

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •