Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 78
  1. #1

    Подразбиране За любителите на Michael Powell - КОНКУРС----ЗАПИСВАНЕ

    От няколко дни ми се върти тази мисъл в главата.Да организираме такъв анонимен конкурс по идеята на Ния , но само с гоблени и любители на „кривите къщичка” Дали ще има желаещи? Със същия дълъг срок за изпълнение .
    Ако има такива, които искат да участват,моля да се запишат тук
    РЕГЛАМЕНТ
    1. Записване ТУК в темата. Записва се само ника на участника, но не и гоблена,с който ще участва. След обявения срок за записване няма да се приемат повече участници.
    2. Гоблена, с койтo се участва се изпраща на имейл konkurs_mp@abv.bg , като се изпраща и снимка - картинка на гоблена и се посочва оригиналното или дадено от вас име на гоблена.
    3. Водещият на конкурса дава кодово име на участника, който се знае само от участника и водещият конкурса. Кой стои зад даденото кодово име ще стане известно след приключването на конкурса.
    Записването ще става тук, като се посочва само желанието за включване в конкурса, НО НЕ и избрания гоблен.
    4. Не се допуска дублиране на конкурсните гоблени,т.е с даден гоблен може да участва само един участник. Ако има дублиране, предимство има участника първи избрал дадения гоблен.
    5. Не се допуска участие с повече от един гоблен.
    6. Няма задължителен максимален размер.
    7. Задължително е да се показват етапи,чийто максимален брой е неограничен и изцяло зависи от желанието на участника.Етапите се показват не лично, а посредством водещия на темата - участника ги изпраща на посочения имейл, а водещия ги качва тук.
    8.Ако по време на конкурса не се покаже нито един етап сниман заедно с кодовата дума до 30 юни 2014 , участникът отпада от по-нататъшно участие в конкурса.
    9.След приключване на срока за ушиването на гоблените,снимките на готовите вече гоблени, рамкирани или не, се показват във форума и се провежда гласуване чрез анкета.
    Ако броя на участниците е повече от 20, гласуването ще протече на два етапа:
    - предварително гласуване по групи
    - финално гласуване на заелите първите пет или шест места от всяка група при предварителното гласуване.
    Гоблените заели първите три места ще бъдат наградени на VІІ национална среща или наградите ще бъдат изпратени по пощата.

    Хронологчен ред, по който ще протече конкурса и срокове.
    1. Записване за участие - 23.12.2013 - 31.01.2013
    3. Показване на конкурсните гоблени - 03 февруари 2014
    4. Краен срок за ушиване на гоблените и изпращане на снимки на готовите гоблени на посочения имейл – 07.09.2014
    5. Гласуване - 15.09.2014 - 30.09.2014
    6. Обявяване на участниците с истинските им имена - никове - след националната среща.

    УЧАСТНИЦИ:
    1. walentiina
    2. NIA
    3. keissi
    4. rossi369
    5. KatyaShuman
    6. Светла Петрова
    7. Michelle
    8. pepito_m
    9. leti_at
    10.did_tag
    11.Ducky
    12.mirastiv
    13.cvetomilka.1
    14. rostso
    15. diana karagiozova
    16. mamanushi
    17.galq_iva
    18. vaniand
    19. pepsssi
    20.muchinova
    21.Аня
    22.m_rija
    23.Vili_SS
    24.galle74
    25.abi1004
    26.vili val4eva
    27.Hrisi90
    28.manka
    29.ksenitka
    30. svetlina
    31.gabi_at
    Редактирано от Светла Петрова : 30.01.2014 в 15:49.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  2. #2

    Подразбиране

    Е, хубава работа....ама аз кога да шия моите .....заплюла съм 2 модела .....ще го мисля .....Ех как ме запали сега ...имам и робин .... ще го мисля има време...

  3. #3

    Подразбиране

    Харесвам Майкъл Пауъл. Отдавна си мисля да си спретна някое гобленче по негова картинка. Приветствам идеята. Ще мисля сериозно за участие

  4. #4

    Подразбиране

    Супер идея! Но, освен крайният срок за записване, за мен , предполагам и и за другите, много важен е крайният срок за ушиване. И тогава ще реша дали да се включа, пък ако не успея да го завърша, освен да се червя, друго наказание няма да има, нали?
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  5. #5

    Подразбиране

    Аз се записвам ,май няма нещо на Пауъл ,което да не ми харесва.Започвам да мисля ,дали да е от по-големите или от малките!

  6. #6

    Подразбиране

    Малееее какво изкушение! Започнатите, няма да ги броя но 2 конкурсни.....но и аз ще помисля )))

  7. #7

    Подразбиране

    Не ми беше необходимо много време да реша.


    Записвам се и повличам крак за повече участници.
    И веднага изпращам картинката, в която направо се влюбих. Че да не ме изпревари някой.
    Редактирано от NIA : 23.12.2013 в 20:48.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  8. #8

    Подразбиране

    И аз се записвам.
    ..::Gobelin World::..

  9. #9

    Подразбиране

    Ама сте изкусителки....... дали ще успея в два конкурса?

  10. #10

    Подразбиране

    Страхотно,обожавам Майкъл Пауъл.Записвам се,пък да видим как ще се справя,че много дини под една мишница...

  11. #11

    Подразбиране

    Записвам се, отдавна планирам Майкъл Пауъл, ще е удоволствие! Благодаря за чудесния конкурс!

  12. #12

    Подразбиране

    Светле, с тази игра пак ще си пренареждам плановете
    Брой ме в участниците

  13. #13

    Подразбиране

    Светле, присъждам ти титлата НАЙ-ГОЛЯМ ПОДСТРЕКАТЕЛ........................

    Харесала съм си почти целия каталог, но нямам нито един комплект затова само ще Ви следя

  14. #14

    Подразбиране

    Диди, а ти само комплектовки ли шиеш? Колко му е да спретнеш набързо една, а и за схемата няма да имаш проблем да намериш, след като харесваш всички.
    Аз вече си го комплектовах. Остана ми да добавя само има няма 5-6 цвята.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    Светле, присъждам ти титлата НАЙ-ГОЛЯМ ПОДСТРЕКАТЕЛ........................

    Харесала съм си почти целия каталог, но нямам нито един комплект затова само ще Ви следя
    Диде, благодаря за титлата .Но, ако имаш желание..... може и да комплектоваш сама
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •