Показване на 1 до 15 от 336

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Silvia132 Виж мнение
    Благодаря за схемата но ми трябва с конци дмс или Ариадна
    http://www.goblenite.org/showthread....d=1#post518362 , пост 364

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  2. #2

    Подразбиране

    Търся за съседка този пейзаж , срещала съм го но сега като ми трябва не го намирам. Благодаря предварително.
    v_g_g@mail.bg

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Vili_SS Виж мнение
    Търся за съседка този пейзаж , срещала съм го но сега като ми трябва не го намирам. Благодаря предварително.
    Zdraveite mnogo mi haresva i na men tozi goblen,shte sam vi blagodarna ako mi pratite shemata kato vi q prati nqkoi na e-mail:ljoni_kali@abv.bg Predvaritelno blagodarq
    Май не го написах както трябва,та мисълта ми беше,че и на мен ми харесва много гоблена и ако някой го прати и на мен,ще съм много благодарна
    Редактирано от hellen06 : 06.01.2014 в 14:08.

  4. #4

    Подразбиране

    Здравейте! Нова съм във форума и се надявам да ми помогнете с това което търся! Едната схема която издирвам е на гоблена "Свят за двама" Свят за двама.jpg , а другата на една индийска, чието официално име не ми е познато 1000000078_b.jpgМного ще съм благодарна ако ми помогнете!

  5. #5

    Подразбиране

    Аз имам първия , но дайте меила си

  6. #6

    Подразбиране

    zdraveite moje li da mi izpratite sxemata i klucha na goblena Svqt za dvama.Blagodarq vi ot sarce!Izvinqvam se 4e vi piha na latinica no imam problem s komputara.

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от didkka Виж мнение
    zdraveite moje li da mi izpratite sxemata i klucha na goblena Svqt za dvama.Blagodarq vi ot sarce!Izvinqvam se 4e vi piha na latinica no imam problem s komputara.
    Изтегли го от тук:http://dox.bg/files/dw?a=2d6faa74e2

  8. #8

    Подразбиране

    Вторият гоблен се казва Индийска девойка, аз също търся схемата. Моля някой да ми я изпрати gery_krasimirova@abv.bg

  9. #9

    Подразбиране

    Здравейте момичета,дали някой разполага със схемата на тази покривка и да иска да я сподели?




    Благодаря!

  10. #10

    Подразбиране

    5062626Q.jpg Момичета, моля ви за тоз гоблен
    Намерен....муци.. много мерси
    Редактирано от Mis_Kapriz : 11.01.2014 в 17:04.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •