не става въпрос да се покажат готовите гоблени , но миналата година пишеше последен етап и това бе един ориентир ,че този гоблен вече е на финал ,тази година не съм прочела такъв надпис и като гледа човек показаните етапи трудно може да се кажа точно кой е гоблена ,който е финиширал
понеже няма регламент за броя на етапите то естествено е всеки да показва различен брой етапи ,и разбира се че е възможно финала да е и след втори етап , но лично аз мисля че не е коректно спрямо тези които показват повече етапи и се вижда темпото с което напредват ,ако този втори етап не е посочен че е последен
след като има награда за първи финиширал да покажеш един етап и хоп финал е нещо като удар под кръста ,когато се състезаваш нормално е да следиш кой е след и пред теб , това е един допълнителен стимул , но ако етапите не се показват как да се разбере ти къде си спрямо другите
аз съм разочарована от този развой на нещата и се замислям дали да не напусна конкурса ,защото за мен е важно да следя и темпото с което всеки напредва ,кой по кое време ще финишира и т.н в противен случай трябва да има само първи и последен етап
приятен ден на всички