Показване на 1 до 15 от 219

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ge4i1970 Виж мнение

    Приятен ден пожелавам на всички! А тия дето не знаят къде са им усмивките и доброто настроение да направят нещо по въпроса по намирането им
    Ама много си права - човек трябва да намира начин да е позитивен , иначе сам си привлича неприятностите....
    Изключително глупава ситуация за мен - този конкурс не е на всяка цена , и самото участие в него е за развлечение, а не битка на живот и смърт...
    п.п. и ние ще се радваме да те видим в Асеновград!!!

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    ......човек трябва да намира начин да е позитивен , иначе сам си привлича неприятностите....
    Изключително глупава ситуация за мен - този конкурс не е на всяка цена , и самото участие в него е за развлечение, а не битка на живот и смърт....
    Аз си мисля,че наистина това е идеята на конкурсите организирани тук. Никой никъде не е написал, че наградите са стотици левове или пък материалната им равностойност за да се борим със зъби и нокти и да подхождаме със съмнение и ирония към всеки от участниците, който е по-напред.
    Успех на всички!
    Знанието и Опитът не говорят непременно на един и същ език!

  3. #3
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Ама много си права - човек трябва да намира начин да е позитивен , иначе сам си привлича неприятностите....
    Изключително глупава ситуация за мен - този конкурс не е на всяка цена , и самото участие в него е за развлечение, а не битка на живот и смърт...
    п.п. и ние ще се радваме да те видим в Асеновград!!!
    Юрка, точно за това написах този коментар. Знаех си, че поне един мисли като мен. Лошото привлича лошо, естествено. Толкова негативизъм има около нас и да го пренасяме и при хобито си, айде, благодаря! Вместо да се усмихваме и да се радваме на живота ще се избием за някакви си награди. Изобщо не се включвам заради тях в конкурса, а за да имам стимул да ушия харесан отдавна гоблен, на който не се знае кога и дали изобщо ще му дойде реда. Друг е въпросът дали ще го завърша, както стана миналата година. Надявам се тази година да имам повече време и да завърша и двата, поне, защото започнатите ми са най-малко 10.
    Относно послеписът ти, харесват ми срещите, компанията ви, КУПОНЪТ и за това ще продължа да ходя!

    Лека вечер и МНОГО УСМИВКИ!
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •