Страница 3 от 15 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 219
  1. #31

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение
    браво на приключилите а може ли да кажеш поне имената с които участват на приключилите ,че от показаните етапи трудно се разбира кой е приключил
    Хаха, по-скоро ще завалят ДМС-та, отколкото Ния да подскаже нещо за конкурса.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  2. #32

    Подразбиране

    Предполага се ,че тези с четвъртите етапи са вече готови и сигурно Ния ще ги покаже, ама може да ни държи в неведение още ден два....

  3. #33

    Подразбиране

    Няма да покажа готовите. Но очаквам скоро още да финишират и тогава може и да ви кажа кодовете им. Нека да имате по-голям избор за гадаене.

    Ата, не е задължително да имаш повече етапи, за да се смята за финиширал. Някои са финиширали и след втория етап.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  4. #34

    Подразбиране

    не става въпрос да се покажат готовите гоблени , но миналата година пишеше последен етап и това бе един ориентир ,че този гоблен вече е на финал ,тази година не съм прочела такъв надпис и като гледа човек показаните етапи трудно може да се кажа точно кой е гоблена ,който е финиширал
    понеже няма регламент за броя на етапите то естествено е всеки да показва различен брой етапи ,и разбира се че е възможно финала да е и след втори етап , но лично аз мисля че не е коректно спрямо тези които показват повече етапи и се вижда темпото с което напредват ,ако този втори етап не е посочен че е последен
    след като има награда за първи финиширал да покажеш един етап и хоп финал е нещо като удар под кръста ,когато се състезаваш нормално е да следиш кой е след и пред теб , това е един допълнителен стимул , но ако етапите не се показват как да се разбере ти къде си спрямо другите
    аз съм разочарована от този развой на нещата и се замислям дали да не напусна конкурса ,защото за мен е важно да следя и темпото с което всеки напредва ,кой по кое време ще финишира и т.н в противен случай трябва да има само първи и последен етап
    приятен ден на всички

  5. #35

    Подразбиране

    Никъде в този конкурс не пише, че за първия завършил ще има награда.Единственото упоменато в регламента е "Гоблените заели първите три места ще бъдат наградени на VІІ национална среща или наградите ще бъдат изпратени по пощата."
    Според мен zhak нямаш основание за притеснение
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  6. #36

    Подразбиране

    zhak , предизвикваш ме да се впусна в подробности.
    Момичето, което завърши първи гоблена си ми е изпратила и последен етап, но той е напълно завършен гоблен, на който му е останал само контура. За това и не го показах този етап. Гоблена е завършен още преди Коледа. И още по-точно, гоблена беше завършен преди обявяването на наградата, така че не мисля, че целта на тази участничка е точно наградата. За доказателство мога да покажа имейла, когато е изпратен този гоблен. И да, наистина ще ти го покажа, но когато му дойде времето.
    Споменавайки, че може да е завършен само с два етапа, не значи,че има такива- Само споменах като възможен вариант.
    Някои участнички нямат възможност /техника/ да правят често снимки.
    Има участник, който щеше да е завършил само с два етапа, ако не бях предвидила такава възможност и настоях да ми изпрати поне още един етап преди завършването му.
    Относно показването и кой с какво темпо шие - това е много относително. Има участници, които в началото са с добро темпо, но в последствие по една или друга причина или едва сварват да завършат в срок или изобщо не финишират.
    Наградата за първи завършен - тези награди не ги осигурявам аз, нито съм настоявала за такива. Това са по иницитива на съфорумки , които ги осигуряват не с помощта на спонсори, а с лични средства.
    За следващия конкурс, /ако има такъв/, няма да има такава награда.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  7. #37

    Подразбиране

    В интерес на истината и на мен ми се вижда нещо нереално да има завършен гоблен, но какво пък, браво на финиширалите.Може би са имали повечко време от другите. Или гоблени с малък размер в сравнение с другите.А тези, които не са показали етап, да хващат иглите....
    Относно наградата за първия финиширал - на миналия конкурс беше осигурена от мен. Но сега, като редови участник в конкурса не мога да предложа награда, точно, за да няма борба на мотивите.
    На миналия конкурс до последно не знаех кой ник е завършил първи, защо на този да се разкрива ?
    Така, че Жужо, има много красиви гоблени, на които ще се радваме, дано всички финишират, ще стане страхотна изложба.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  8. #38

    Подразбиране

    Останах с усещането че съм се включила в състезание по надбягване ....

  9. #39

    Подразбиране

    Малекс, наистина и аз бях много изненадана от това скоростно завършване. Но то е факт.

    И така - ето хронологията по пращане на етапи на въпросната първа завършила:
    Гоблена не е от най- малките, нито от най-големите. Бих казаа,че е среден размер и по-точно - 432 кв. Изцяло е запълнен, има смяна на бодове и контур.
    Конкурсът е обявен на 1 октомври.
    Моделът за участие е изпратен на конкурсната поща на 11 октомври.
    На 17 ноември - месец и една седмица, след като съм получила картинката на гоблена за участие, участничката ми изпраща снимки на два поредни етапа, разбирайки,че вече може да се пращат етапи.
    На 22 ноември, почти седмица след двата етапа ми изпраща трети етап.
    На 3 декември ми изпраща 4 етап - завършен без контур- този етап не съм го показала умишлено.
    На 6 декември получих снимка на напълно завършения гоблен.
    На 16 декември получих снимка на рамкирания гоблен.
    Нека всеки сам да прецени възможно ли е това или не.
    А, когато стане известно кой именно е гоблена може би ще изчезнат всякакви съмнения.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  10. #40

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Останах с усещането че съм се включила в състезание по надбягване ....
    ;
    Нали много пъргави девойки бе! Ама те не знаят, че наградата ще е за посления финиширал

  11. #41

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ata Виж мнение
    ;
    Нали много пъргави девойки бе! Ама те не знаят, че наградата ще е за посления финиширал
    Внимавайте в стремежа си последни да финиширате да не изпуснете последния вагон.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  12. #42

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ata Виж мнение
    ;
    Нали много пъргави девойки бе! Ама те не знаят, че наградата ще е за посления финиширал
    Това ми харесва много, много...

  13. #43

    Подразбиране

    Светла явно не си обърнала внимание на това съобщение №87 http://www.goblenite.org/showthread.php?t=10445&page=6
    което е публикувано на 3.01.2014г
    Ния ,не се съмнявам че има завършен гоблен и няма нужда да ми го доказваш
    но сега като стана ясно ,че този гоблен е завършен преди 2014г , а наградата е обявена на 3.01.2014 не беше ли редно да се съобщи на 6.01. когато започнаха да се качват етапите ,че вече има финиширан гоблен и наградата - нищо , че не е осигурена от теб си има притежател , така всичко щеше да е коректно
    мисля , че целта не е само да се ушият гоблените нали
    напразно останалите участници сме се надявали 15 дни
    сигурно ще има и такива които са боцкали повече от обикновено за да финишират първи ръководейки се от показаните етапи
    и не толкова заради наградата , а просто за тръпката

  14. #44

    Подразбиране

    Така е, тръпката си е тръпка.Предлагам нова тръпка: "Познай пъргавелката". Наградата за първи завършил, ако спонсора желая/ може да се пренасочи. Ако има няколко познали - да се тегли жребий.
    Нещо започнаха да ми щракат дедукционните ми процеси.
    Хайде, не искам Жужа да се отказва, сигурно шие нещо страхотно и искам да го видя на изложбатааа!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Полупознал може ли хахах предполагам ще е на ДИменшънс Аааа Ния, може последни , ама ще сме във влака

Страница 3 от 15 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •