Здравейте, момичета започнах този гоблен с голямо нетърпение. Търсих доста време подходящ пейзаж за мъжа ми, който все ме пита защо не ушия нещо специално за него и по неговия вкус? Е най-накрая се спрях на този гоблен на гобленсет 751, започнах го с голямо нетърпение, но нещо зациклих. Струват ми се много тъмни и много близки, не се различават много сивите цветове. 3799,413 и 317 много се боближават, а всички ключове за този гоблен, които намерих бяха с тези номера. Чудех се дали някоя от вас не го е шила или може би съвет какво да правя. Дали да сменя цветовете с малко по-отличаващи се сиви цветове.Знам че е нощна картина, но ми се струва прекалено тъмно и не се разграничават различните тонове. Напоследък все подменям цветовете докато шия и ми отнема много време да намеря подходящия цвят, вместо да шия през това време, искаше ми се да ушия нещо без да се налага да търся цветове, а да шия ли шия......
Приемам всякакви съвети или критики.

определено моите сиви се различават от показаните на оригиналната комплектовка, но какво да правя не знам.Предпочитам да разшия малко, а не да съжалявам после за крайният резултат