Показване на 1 до 15 от 46

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Ето и етап от мен не е много, но сега май се занимавам повече с играта за 8-ми март пейзажа го шия толкова безразборно, чак сама си се чудя, по принцип обичам да шия подред лист по лист, ама нали все още не съм наясно кои цветове ще ползвам и затова съм до тук.Денем шия едно място, вечер боцкам друго място

    ето и едни цветенца, които като видях не можах да се стърпя да не ги ушия веднага, много бързо се шият и е голямо удоволствие, разбира се смених някои цветове, мисля да оформя чантичка, ще покажа като съм готова, голям зор ще видя с ципчето не съм шила досега, но надявам се да се справя някак си

    и накрая един малко неуспешен опит ( не ми се получи много добре центрирано) сърчице за малкия ми племенник остава да залепя ширитче, но за мой късмет ми гръмна силиконовия пистолет, а в този студ и сняг малко трудно се навивам да изляза

  2. #2

    Подразбиране

    Ирена и аз обичам така да си скачам по схемите-особено в последно време..Шия където ми харесва-според настроението Тук момичетата са толкова подредени и и методични.За първи път срещам някой ,който да е хаотичен като мен
    Много ти е хубавко сърчицето-надявам се скоро да го довършиш....

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •