Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 46
  1. #16

    Подразбиране

    Иренка, мятай цветничко, после пак ще се върнеш на този. Ще си го ушиеш до есента, в жегите ще ти е приятно да шиеш сняг.♥

  2. #17

    Подразбиране

    Диде никак не си падам по снега и студа за половинката е искаше нещос специално за него да ушия, ама много ми е посно ще си измисля нещо цветничко нали съм си все по шаренията

  3. #18

    Подразбиране

    Болест голяма, аз в момента шия 4 едновременно

  4. #19

    Подразбиране

    Това синьо ме измъчва, искаше ми се нещо цветничко, Дидка ме зарази с нейната цветна негърка и започнах това малко цветове идеално ще ми е за подаръка от Светлето, ще се допълват има още една която замислям, но нямам схемата, ще трябва да я издиря

  5. #20

    Подразбиране

    Иренка, мн бързо шиеш Направо ти завидях благородно

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  6. #21

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от irena_gemini Виж мнение
    Това синьо ме измъчва, искаше ми се нещо цветничко, Дидка ме зарази с нейната цветна негърка и започнах това малко цветове идеално ще ми е за подаръка от Светлето, ще се допълват има още една която замислям, но нямам схемата, ще трябва да я издиря
    Иренка, кое е това гобленче? Да не намери другите феички???

  7. #22

    Подразбиране

    Иренка,моля ако нямаш нищо против да ми метнеш схемата на Пеперуденото момиче....имам я,но нещо не е читава, а сестра ми иска да и я ушия Ще съм ти много благодарна

  8. #23

    Подразбиране

    Ками само съм за завиждане по цял ден в къщи, децата на училище и детска градина а и моделчето е много лесно с малко цветове и бързо се шие
    Диде моделчето е на Ленарте, не намерих феичките, обаче това като го видях и беше любов от пръв поглед не можах да устоя и го започнах малка цветна фантазия, още повече, че има от любимите ми пеперудки
    благодаря ви дами за вниманието

  9. #24

    Подразбиране

    didi3 имаш поща приятно шиене направо си е песен

  10. #25

    Подразбиране

    Може ли и аз да помоля за схема , много приятни тонове наистина
    dude5@mail.bg

  11. #26

    Подразбиране

    Много красив гоблен -не съм го виждала до сега!С нетърпение ще чакам да го видя завършен

  12. #27

  13. #28

    Подразбиране цветна фантазия

    Ще помоля и аз за схемата на тази хубавост. Може ли на polystefanova@abv.bg?Благодаря

  14. #29

    Подразбиране

    Обожавам Ланрате. Може ли да пуснеш и на мен тази прелест? То и аз съм си вкъщи и имам две неща започнати за подаръци, но не мога да седна да шия от напоследък.
    kami19@abv.bg

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  15. #30

    Smile

    Реклама:
    Изпратих схемата на тези които я пожелаха, ако съм изпуснала някой да ме извини ще я изпратя само да каже ето и едно етапче от мен малко имам да разшивам че съм сбъркала единият цвят но това е поправимо
    ето за тази дама подарък от играта за 8-ми март от Светлето и ще са горе долу еднакъв размер
    а ето тази издирвам ама не мога да я намеря все още

Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •