Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 34
  1. #16

    Подразбиране

    Много си напреднала ,браво!

  2. #17

    Подразбиране

    Хубав е и бързо напредвате.

  3. #18

    Подразбиране

    Мнооого е красив!Поздравления !Успех до края!За дъската и аз се въодушевих!Практично!)))

  4. #19

    Подразбиране

    Много красиво. Отдавна съм му хвърлила око

  5. #20

    Подразбиране

    RTO И ДМЦ ТРЯБВА ДА ТИ ПЛАТЯТ ЗА РЕКЛАМАТА-ТОЛКОВА СА КРАСИВИ ИПРАКТИЧНИ НОВИТЕ ТИ ПРИДОБИВКИ!А ТИ С ТАЗИ СКОРОСТ И ПРЕЦИЗНОСТ ЩЕ СИ РЕКЛАМА ЗА НАШИЯ ФОРУМ!
    :

  6. #21

    Подразбиране

    RTO И ДМЦ ТРЯБВА ДА ТИ ПЛАТЯТ ЗА РЕКЛАМАТА-ТОЛКОВА СА КРАСИВИ И
    ПРАКТИЧНИ НОВИТЕ ТИ ПРИДОБИВКИ!А ТИ С ТАЗИ СКОРОСТ И ПРЕЦИЗНОСТ ЩЕ СИ РЕКЛАМА ЗА НАШИЯ ФОРУМ!
    :

  7. #22

    Подразбиране

    Много красиво се получава поздравления! Мога ли да попитам с какво разчертаваш панамата, много прецизно се получава?

  8. #23

    Подразбиране

    Благодаря за отзивите! Вечерный город го изоставих малко, шия за анонимния конкурс .Ползвам маркери, тънички са от Оля - Вишенка, китайски са, а преди ползвах на Прим по-дебел беше, но след толкова маркирания се изхаби. Накисвам панамата в студена вода преди да го пера, докато се отмие химикала.

  9. #24

    Подразбиране

    Благодаря за отговора.

  10. #25

    Подразбиране


    Малко раздвижване, удоволствието е голямо - чудни цветове и най-вече прекрасно направена схема. Да шиеш и да пееш!!!

  11. #26

    Подразбиране

    Страхотен е - бързам да довърша започнатия и да се заемам с този, голям ми е мерак и с удоволствие и нетърпение следя етапите ти,а щом и лесно се шие - нещата наистина ще са песен

  12. #27

  13. #28

    Подразбиране


    Остана последната четвърт. Нямам търпение да го видя цял.

  14. #29

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:

    Завърших днес своя Вечерный город от РТО. Бързах да го завърша - на 11 април имаме 38-ма годишнина от свадбата.

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Тагове към тази тема

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •