Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 16
  1. #1

    Подразбиране Творбите на Севда

    От 2011 шия гоблена "Невинност" и е време да го покажа завършен и изпран. Днес даже го дадох за рамка и другата седмица ще е на стената
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Други мои творения
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    И още...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    Прекрасни са!За толкова малко време,а все големи гоблени- голяма производителност

  5. #5

    Подразбиране

    Много хубава колекция си имаш. Новият ти не съм го виждала, наистина има някаква невинност като го погледнеш, някак си е много нежен. Фаворит ми е пейзажа с къщичката. Преди време мислех да го шия, но започнах друг. Може ли малко инфо за твоят пейзаж? С колко цвята ,размер, каква панама?

  6. #6

    Подразбиране

    Браво много красиви гоблени. Новият е стрехотен, много нежен. Също много ми хареса и този с лодката. Браво на теб все сложни и красиви.

  7. #7

    Подразбиране

    Чудесни гоблени,поздравления!Последният на ГК ли е?Много е красив! Но фрегатата ми е фаворит. Труден ли е ,колко време го шихте?

  8. #8

    Подразбиране

    Благодаря за похвалите. Шия от 7-8 години и това е труда ми до тук, плюс още 3 малки гобленчета, на които се учих. Фрегата я ших мисля година, 65 цвята, 27 на 27 квадратчета. Параклисът е по картина на Кинкейд, една от любимите ми и го уших за близо 8 месеца. Параклисът е 67 цвята, 25 на 20 квадратчета, аз така си ги броя.
    В момента започнах Пътека към къщата, подарък ми е и затова го шия, но не върви особено. Колебая се между още 2 и не знам какво да избера.

  9. #9

    Подразбиране

    Страхотна колекция особено гоблена "Невинност" Браво

  10. #10

    Подразбиране

    Много красиви гоблени сте избродирали!Нямам слабост към морската тематика,но по-впечатляващ гоблен с фрегата не съм виждала.Гоблена " Невинност" е самата невинност наистина-няма по-подходящо име за него .Много нежен и труден предполагам- с тези светли цветове."Параклисът " на Кинкейд обаче ми е фаворит(харесвам много неговите картини)- спира ми дъха като го гледам!Поздравявам Ви за умението и търпението да сътворите тези картини с конец и игла!Ще съм Ви много признателна,ако ме посъветвате от къде да си закупя гоблена " Параклисът".Скоро ще покажа етап от моя гоблен разработен по неговата картина
    " The Light of Peace" - все още съм в самото начало.
    РС:

    Разгледах галерията на Гоблени ХИТ - ако " Фрегата" и " Параклис"
    са тяхна разработка,това означава че може да се разчита на схемите им!?
    Редактирано от Yanka2013 : 25.01.2014 в 11:46.

  11. #11

    Подразбиране

    От една седмица новият гоблен е рамкиран и все не ми остава време да покажа. Още не е на стената, защото спорим в къщи къде е най-добре да го окачим
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #12

    Подразбиране

    Това е много труд, моите адмирации! Аз такова чудо не мога да ушия, ако ще да имам два живота. Къде е рамкиран гоблена ти? Харесала съм същата рамка, но в моя град няма такава.
    Редактирано от Freeky : 26.01.2014 в 23:12.

  13. #13

    Подразбиране

    Така рамкиран ,гоблена е още по-изразителен!

  14. #14

    Подразбиране

    Гоблена е просто прекрасен

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Гоблените Ви са много красиви - вложеният труд си е струвал напълно

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •