наистина фирмата златно руно си заслужава поздравлението ,много добре за шиене е направена схемата ,подбора и той е сполучлив , лично аз бих направила само една забележка по отношение дължината на нарязаните конци-за първи път попадам на комплект където дължината е 0,5м а аз шия с конец 2м и това доста ме изнервя , добре че се получава добре иначе да съм го зарязала заради тези къси конци
доколкото знам мадейра се продаваше в Шехерезада , но доколко е изгодно да си го окомплектова сам човек -първо трудно ще се намери в нета ключ направен с мадейра и той да е точен , второ конците мадейра се продават в пликчета по 10м и когато ДМС-то бе 0,8лв те бяха по 1,2 сега не знам ,в комплекта има 54 цвята колко пари ще дадете само за конци и каква е вероятността всичките цветове да са налични ?
аз преди години бях много харесала един гоблен на Сами -два гълъба на черна панама , намерих ключ с мадейра поръчах да ми ги купят и се оказа ,че два номера ги няма , а бяха около 11 цвята само , така си стоят тези дето купих появиха се други гоблени и едва ли някога ще го ушия
аз успях да си купя комплекта много изгодно само за 28лв и дори съм си купила още 3 от същата фирма , дано и те да са така сполучливи