Страница 13 от 17 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 248
  1. #181

    Подразбиране

    Невероятно! Много е готино сигурно да си го гледаш вечер!

  2. #182

    Подразбиране

    Прекрасен.............

  3. #183

  4. #184

    Подразбиране

    Ура-а-а-а, видяхме го вече завършен! Ама мно-о-о-о-го е красив! Най хубавото пейзажче, което напоследък съм виждала! Да ти е честито! Хем успя да го завършиш до Великден, рече, просто, и отсече. Браво! И тези светещи конци, за пръв път виждам такова нещо, добре, че го показваш, че да знаем какво значи, да не изоставаме от новите технологии. Покажи го и като го сложиш в рамка, да избереш нещо, което много да му отива, да си заслужава красотата.

  5. #185

    Подразбиране

    zhak, направо нямам думи да изразя възхищението си от твоите работи, и невероатен вкус при подбора на моделите, Luka-s ми е един от любимите, от къде го поръчваш , а пейзажа с пейката чия разработка е ?
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  6. #186

    Подразбиране

    лука си го поръчвам в последно време от муркуните и докато чаках да ми пристигнат розите 22866 на лука почнах един натюрморт на Юнона -вино и грозде , но сравнено със златно руно не се получава точно като картината или аз съм станала вече доста критична

    п.п пейката е шита от схема от нета но вече писах според мен си е прогон -доста промени съм правила в схемата за да изчистя поне малко излишните единички
    розите пристигнаха ,но имам колебание дали да ги шия на оригиналната панама кръсче с 1 нишка във всяка дупка както е по указание -ще е нещо кошмарно почнах малко и мерака ми секна
    най вероятно е да си докупя още конци и да го ушия на аида 18-предлага се и в този вариант във фирмата
    ще пробвам и да видя ако се шие гобленов бод на същата панама как ще изглежда
    много го харесвам но търпение да шия кръсче с 1 нишка май нямам
    ще покажа етапи и от двата
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от zhak : 19.04.2015 в 10:41.

  7. #187

    Подразбиране

    На мен ми харесва как се получава това грозденце! А по принцип и аз съм много критична. Относно Лука-С, моят съвет е да си го ушиеш както е дадено. Но все пак ти си знаеш най-добре и ако това да го шиеш с кръстче в една нишка би ти чоплило нервите, тогава си го промени. И в двата случая нямам търпение да видя как ще се получи!

  8. #188

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Freeky Виж мнение
    На мен ми харесва как се получава това грозденце! А по принцип и аз съм много критична. Относно Лука-С, моят съвет е да си го ушиеш както е дадено. Но все пак ти си знаеш най-добре и ако това да го шиеш с кръстче в една нишка би ти чоплило нервите, тогава си го промени. И в двата случая нямам търпение да видя как ще се получи!
    самата фирма лука предлага розите във два варианта на лугана 25 и на аида 18 , за съжаление при муркуните от където, аз купих комплекта имаше само варианта за лугана , въпроса е че конците няма да ми стигнат , ако сменя панамата , а при нас не продават на метър и затова ще помисля какво да правя , не е оправдано да купувам цели чилета , от опита който имам за тази фирма сигурно недостига ще е малък и то не за всички цветове

  9. #189

    Подразбиране

    аз преди време ших едни птиченца на ситна панама крастче с единичен конец получава се много изящно, но си е изнервящо
    а кои са муркуните , извинявям се за невежеството, аз поръчах Лукас от Канада до Щатите и ще чакам през юли до ми го донесат в България
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  10. #190

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от viking Виж мнение
    аз преди време ших едни птиченца на ситна панама крастче с единичен конец получава се много изящно, но си е изнервящо
    а кои са муркуните , извинявям се за невежеството, аз поръчах Лукас от Канада до Щатите и ще чакам през юли до ми го донесат в България
    муркуните са украински онлайн сайт и мисля че приемат поръчки зя целият свят за България пристигат от 7 до 14 дни ето линк http://rukodelki.com.ua/
    цените на лука там са най-ниски спрямо другите сайтове

  11. #191

    Подразбиране

    Аз уших едно зимно пейзажче на РТО на 18 ,дадено си беше с една нишка кръстче и стана много ефирно и хубаво.Според мен е добре да си спазиш указанията., но решението си е твое.

  12. #192

    Подразбиране

    не съм особено очарована от фирмата Юнона-за първи път шия оригинал със страх дали ще ми стигнат конците , има цветове за още един , а други дори за мостра не остава
    доста зор ми даде чашата , но вече може да вдигнем наздравица
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #193

    Подразбиране

    В такъв случай да кажа и аз наздраве.... Много симпатично гобленче

  14. #194

    Подразбиране

    вече сме готови така да се каже от празник до празник
    оформянето ще е след празниците -при готовите
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #195

    Подразбиране

    Реклама:
    Много е красив

Страница 13 от 17 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •