Страница 8 от 17 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 248
  1. #106

    Подразбиране

    От няколко дни си задавах въпроса какво ще шиеш сега,а се оказа,че е трябвало да се питам колко гоблена наведнъж ще шиеш.Много гоблени си избрала ,и все хубави,и все трудни-пак ще радваш очите ни!

  2. #107

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от laskova_46 Виж мнение
    От няколко дни си задавах въпроса какво ще шиеш сега,а се оказа,че е трябвало да се питам колко гоблена наведнъж ще шиеш. Много гоблени си избрала ,и все хубави,и все трудни-пак ще радваш очите ни!
    скъпа приятелко , този път се поувлякох, събраха ми се толкова хубави и то все оригинални комплекта ,че се чудя кой по-напред да ушия и как ми се иска поне малко да имам бързината на китайките за да смогна

  3. #108

    Подразбиране

    почерпете се за мое здраве-днес ставам с една година по-мъдра
    и точно днес получих гоблена с който ще участвам в конкурса на Коутс ,така че натюрморта ще бъде "замразен" - дано това съвпадение да е на късмет ,защото не е проблем да го ушия , а дали ще успея да направя хубав гръб ,досега не съм шила двилицево време е да опитам , пък каквото стане

  4. #109

    Подразбиране

    Нека дните ти бъдат изпълнени с радост,
    вечерите с топлина, а годините с младост!

  5. #110

    Подразбиране

    ЧРД!Много щастие и сбъднати мечти!

  6. #111

    Подразбиране

    Честит рожден ден да си жива и здрава и многоооо свободно време за любимото хоби

  7. #112

    Подразбиране

    мислех да оставя натюрморта ,но за сега продължавам с него -ще го ползвам като тренировка за конкурсният
    но за съжаление , както и да се старая все още не мога да направя свястен гръб
    за една седмица сме до тук мисля ,че се получава добре
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #113

    Подразбиране

    Много красиво се получава Само да попитам с колко игли и ръце шиеш??? като машина си

  9. #114

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от irena_gemini Виж мнение
    Много красиво се получава Само да попитам с колко игли и ръце шиеш??? като машина си
    миличка , аз шия наистина с много игли ,защото всеки цвят ми е вдянат в отделна игла , на имам само две ръце , а сега дори 1,5 че си изгорих лявата ръка и е превързана но това не ме спира да шия,
    цялата работа не са нито иглите нито ръцете , а времето ,което отделяме за шиене , аз за сега имам предостатъчно

  10. #115

    Подразбиране

    Много красив и още по-сложен...........
    За скоростта - без думи

  11. #116

    Подразбиране

    Еййй къде се криела тайната, а аз да не знам шегувам се, да зависи кой колко време разполага аз така и не съм пробвала с много игли имам чувството, че ще се объркам нещо хайде скоро етапче да видим сигурна съм, че има какво да ни покажеш

  12. #117

    Подразбиране

    ето и етапче , от другият с който мисля да участвам в конкурса на Коутс , но както и да се старая не става гърба както ми се иска , така че може и да не го изпратя ,но със сигурност ще го ушия -за сега става много добре-поне на мен ми харесва ,блузката е почти готова
    трябва да стане това
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #118

    Подразбиране

    Страхотна е нямам търпение да я видим готова

  14. #119

    Подразбиране

    Поздравления, става много красиво, а скоростта, с която шиеш е невероятна

  15. #120

    Подразбиране

    Реклама:
    Много красота!Браво!!!

Страница 8 от 17 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •