Страница 11 от 17 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 248

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Еха, давай ,че скоро да ни поканиш по на кафе! Красота!

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dushkova Виж мнение
    Еха, давай ,че скоро да ни поканиш по на кафе! Красота!
    няма проблем да изпием по едно кафе , ама нещо в последно време не ми спори колкото по-бързо искам да стане то като че ли не става

  3. #3

    Подразбиране

    Много интересно нещо ! До тук -чудесно се получава и цветовете са хубави! Аз до сега на Златно руно не съм шила нищо. Не разбрах как си го поръчала, какво е това "муркуните"?

  4. #4

    Подразбиране

    Много наситени цветове има.Страхотен е

  5. #5

    Подразбиране

    Много симпатично и нещо по-различно от бистрото на Дим. Колкото и да е хубав и това да ми е любимата фирма, малко вече ми е омръзнал. Чакам с нетърпение да видя още етапи от твоето бистро!

  6. #6

    Подразбиране

    Красота................

  7. #7

    Подразбиране

    за първи път шия и аз на златно руно и досега съм доволна от резултата , конците са мадейра
    нещо интересно което няма как да се снима -светлините на прозорците , на фарчетата и звездите се шият със светещ конец-в тъмното светят само те -само заради това си струваше да си купя оригинал
    муркуните това е украински интернет-магазин ,който прави доставки и за България

  8. #8

    Подразбиране

    Стига, бе, за пръв път чувам ,че има фосфоресциращи конци, наистина ли? Ти как го разбра, чак като ти го доставиха или предварително по някакъв начин? Много интересно!

  9. #9

    Подразбиране

    Кога ще покажеш следващият етап , надявам се не като го завършиш

  10. #10

    Подразбиране

    не Роси по-рано ще покажа , да ушия масата да пием кафето
    за конците бях чувала че има такива , но разбрах че в този модел ги има едва като почнах да го шия ,единият конец на пипане нещо особено бе ,не е ламе нещо все едно е жив изплъзва се от ръцете ,бе ми интересно като се ушие как ще стои и чак като изгасих светлините да си лягам забелязах ,че нещо свети -едва тогава разбрах какъв е този конец, не знам дали през стъклото ще има същият ефект, но сега е нещо интересно и различно

  11. #11

    Подразбиране

    мога вече да поканя на изпием по чашка кафе , е още времето не позволява да е нощно-дано докато го свърша да се оправи и времето
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от zhak : 15.03.2015 в 11:31.

  12. #12

    Подразбиране

    Аз си заплювам столчето до цветята-кафе не пия,за мен горещ шоколад-черен!Е,ако много настояваш може и едно вермутче.

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от laskova_46 Виж мнение
    Аз си заплювам столчето до цветята-кафе не пия,за мен горещ шоколад-черен!Е,ако много настояваш може и едно вермутче.
    няма проблем , но да се стопли времето и да отвори нощното кафене ще има и вермутче

  14. #14

    Подразбиране

    Благодаря, ще стане .Ама ти бързай бавно ,до тогава времето ще се оправи.Аз така правя.

  15. #15

    Подразбиране

    Аз може и някое цвете да си отнеса .
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


Страница 11 от 17 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •