Страница 14 от 17 ПърваПърва ... 41213141516 ... ПоследенПоследен
Показване на 196 до 210 от 248
  1. #196

    Подразбиране

    по случай днешният празник три розички от мен
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #197

    Подразбиране

    честит ГЕРГЬОВДЕН
    да са живи и здрави всички които празнуват
    от мен това етапче
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #198

    Подразбиране

    Много е красив ,а за скоростта с която шиеш за пореден път ти падам на колене !

  4. #199

    Подразбиране

    Изтървала съм да похваля натюрморта върху черната панама. Никога не съм се пробвала на черен фон да шия, страхувам се, че ще ми "изгаря очите" докато го шия. Иначе ми харесва. И розите одобрявам, ха-ха, те вървят наистина, много бързо. Ти въобще спиш ли, не те знам, най-бързата си тук от всички. Просто не ти насмогва човек да хвали, все нова и нова продукция виждам в темичката ти. Браво на теб!

  5. #200

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от СВЕТЛАНА Виж мнение
    Изтървала съм да похваля натюрморта върху черната панама. Никога не съм се пробвала на черен фон да шия, страхувам се, че ще ми "изгаря очите" докато го шия. Иначе ми харесва. И розите одобрявам, ха-ха, те вървят наистина, много бързо. Ти въобще спиш ли, не те знам, най-бързата си тук от всички. Просто не ти насмогва човек да хвали, все нова и нова продукция виждам в темичката ти. Браво на теб!
    преди да се реша да шия на черна панама и аз имах доста колебания и страхове ,че няма да виждам , но се оказа че не е така доста приятно се шие и е ефектно
    в интерес на истината , розите ме затрудняват повече от натюрморта

  6. #201

    Подразбиране

    ЧЕСТИТ ПРАЗНИК един от най хубавите български празници, за мен би могло да се каже и професионален
    шиейки тези рози си спомням времената , когато на този празник се връщах в къщи с букети рози , а сега ще се радвам на ушитите
    но такъв е живота -хубаво е ,че имаме спомени
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #202

    Подразбиране

    Честит празник и честит завършен гоблен! Какъв е каунта на панамата? Много ситно ми се струва или е може би от снимката?

  8. #203

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Freeky Виж мнение
    Честит празник и честит завършен гоблен! Какъв е каунта на панамата? Много ситно ми се струва или е може би от снимката?
    благодаря , но все още не е завършен има още доста
    панамата е лугана 25-доста ситна шия го на кръсче с 1 нишка-,както си е оригиналът
    за първи път ми е и може и да е за последен ,въпреки че се свиква но имах по-големи очаквания

  9. #204

    Подразбиране

    Оу, а аз си помислих че е завършен, като знам колко бързо шиеш!

  10. #205

    Подразбиране

    Поредната красота..........
    Може да те е поизмъчил, а и още малко докато го завършиш, но пък си заслужава всеки бод - много е изящен.......

  11. #206

    Подразбиране

    А бе и на мен ми се стори, че е ситничка панамата, ама не бях сигурна докато не каза. Естествено не личи от снимката какъв е бода. Но се изненадвам, че на един кат конец може да се получи толкова наситена цветово картина. Обикновено съвсем бледо става, а при теб розовите листенца и зелените листа са много ясно очертани. И същевременно е фин и изящен, както казват останалите, присъединявам се и аз към тяхното мнение.

  12. #207

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от СВЕТЛАНА Виж мнение
    А бе и на мен ми се стори, че е ситничка панамата, ама не бях сигурна докато не каза. Естествено не личи от снимката какъв е бода. Но се изненадвам, че на един кат конец може да се получи толкова наситена цветово картина. Обикновено съвсем бледо става, а при теб розовите листенца и зелените листа са много ясно очертани. И същевременно е фин и изящен, както казват останалите, присъединявам се и аз към тяхното мнение.
    цветовете са много хубави наситени и аз все си мисля ,че ако го бях шила на аида 18 с 2 нишки щеше да се стане още по-хубав -по наситен и тук има доста бледи цветове които едва личат-сливат се с панамата- като се шият , наложи се да си купя лупа за да виждам какво шия ,но се радвам че вече съм на финала

  13. #208

    Подразбиране

    сега вече е завършен, остава да го пременим но вече ще е при готовите

  14. #209

    Подразбиране

    Страхотен! Мно-о-о-го ми харесва!

  15. #210

    Подразбиране

    Реклама:
    Много нежно и красиво

Страница 14 от 17 ПърваПърва ... 41213141516 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •