Страница 4 от 17 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 248
  1. #46

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Невероятни са тези латинки. Това са любимите ми цветя наред с фрезиите и ирисите.
    Ще ти бъда благодарна, ако споделиш схемата и твоя ключ!
    съжалявам но не мога да направя ключ, защото една трета от конците които използвах са без номера -от тези в пакетите на МС дори не знам и каква марка са , въобще когато сама си правя комплектовката , не гледам нито марката нито дали има номер интересува ме само цвета да си пасне ,в къщи разполагам с 13 различни марки конци и си правя разни комбинации
    никога не шия само от една марка и най малко ползвам ДМС

  2. #47

    Подразбиране

    Ами освен да ми дадеш мостра на конците, ако си ги отбелязаляа, разбира се.Пък от там нататък и аз ще изпровизирам.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  3. #48

    Подразбиране

    преди няколко дни бях приятно изненадана , още по пижама се звъни настойчиво излизам -пощаджийката-подпиши имаш пакетче -отварям и гоблен лука 3004 теменужките ,който отдавна търся от скъпа за мен приятелка
    пейката ще почака , не мога да не го ушия такъв хубав подарък от още по-прекрасен човек
    ето го началото
    и да се надявам съвсем скоро да се получи това
    приятен и слънчев ден на всички и дай боже да изпитате моята радост
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от zhak : 16.02.2014 в 16:39.

  4. #49

    Подразбиране

    вече три теменужки са готови
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от zhak : 18.02.2014 в 17:19.

  5. #50

    Подразбиране

    много са красиви тези теменужки.
    Поздравления

  6. #51

    Smile

    еййй изпуснала съм те тука за 2-3 дена и ти с ново начинание много хубави теменужки и съм сигурна, че много ще си отиват до латинките като гледам след още 2-3 дена и ще си готова

  7. #52

    Подразбиране

    да покажем и малко листенца и следващото ще е финала
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #53

    Подразбиране

    Много са красиви. А за скоростта просто нямам думи. Аз докато ги забележа и ти вече си на финала.

  9. #54

    Подразбиране

    ето ги и завършени теменужките , остава да се пременят
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #55

    Подразбиране

    Е, фурия, докато разбера ,че си ги почнала и край-готови. Аз нали съм си вид теменужка, много са хубави,харесвам си ги.!Ще се радвам ,ако ми пуснеш схемичка.

  11. #56

  12. #57

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dushkova Виж мнение
    Е, фурия, докато разбера ,че си ги почнала и край-готови. Аз нали съм си вид теменужка, много са хубави,харесвам си ги.!Ще се радвам ,ако ми пуснеш схемичка.
    съжалявам ама няма как да го направя , нито имам скенер нито каталози за да правя ключ, а и не мисля че е възможно да се направи стопроцентов при положение ,че окомплектовката е с конци мадейра
    комплекта никак не е скъп и ако наистина ти харесва и мислиш да го шиеш най-добре е да си го купиш

  13. #58

    Подразбиране

    Чудесни и слънчеви теменужки, многоооо цветни

  14. #59

    Подразбиране

    Много,много красиви...

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    след двумесечно затишие да позабършем паяжините
    , ако чакате нов етап от пейката ще се наложи още доста да почакате , защото първо ще си ушия едни божури на лука , които ми достави Оля -39 цвята , аида 18 -кръсче
    вазичката е почти готова почвам божурите
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 4 от 17 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •