Страница 1 от 17 12311 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 248
  1. #1

    Подразбиране етапи на zhak

    до сега съзнателно избягвах трудни гоблени ,но е време да се потопя в дълбоките води
    гоблена който почвам се нарича Floral Rest -доколкото го преведох цветна почивка
    размер 350 на 290 , само 72 цвята, ще го шия на кръсче аида 18 и само бъдещето ще покаже дали ще го ушия
    начало 21.01.2014 , а след неопределено време дано получа това
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Много е хубав и изобщо не се съмнявам,че ще го ушиеш.

  3. #3

    Подразбиране

    Успех с новото начинание дано скоро го видим завършен. Ще следя етапите

  4. #4

    Подразбиране

    Много е цветен и красив. Ще следя с интерес етапите.

  5. #5

    Подразбиране

    Мисля че си шила много по-сложни неща от това, така че няма да ти се опре. Успех в новото начинание!

  6. #6

    Подразбиране

    Красив гоблен!Сигурна съм,че ще го ушиеш и то в "съкратени срокове"

  7. #7

    Подразбиране

    благодаря ви момичета за подкрепата
    за сега не се оплаквам освен от избора на панамата , която купих -магазинерката я похвали и аз се хванах, но е отвратителна ,много колосана и трудно се шие -но така е в по-малките градове нямаме голям избор взимаш каквото има

  8. #8

    Подразбиране

    Хахаха и ние ако сме малък град, не знам какво ще кажат другите , хич не сме малък, ама си е вярно, че няма избор при нас... Дали можеш да покажеш етап или ушит гоблен, любопитно ми е, признавам си , че за първи път виждам гоблена Избор, скорост, няма какво да коментирам, ние си знаеме , докато се обърнем и ще го покажеш готов

  9. #9

    Подразбиране

    в осинка видях етап и после преди новата година вече завършен и рамкиран от същата фирма този гоблен http://club.osinka.ru/picture-8509685?p=13715253
    много ми хареса и бях решила да участвам във вторият конкурс с него , но като прочетох че рускинята го е шила три години се отказах -колкото и да съкращавам тези срокове едва ли ще станат на 9 месеца
    преди една седмица попаднах на този при една рускиня , тя любезно ми изпрати схемата -доста я разглеждах размерите са значително по-малки от другият видя ми се поносима , пък и аз вече не участвам в конкурс нямам срокове за никъде не бързам и реших да опитам, дано само имам търпение да го завърша ,защото вече имам съмнения
    помолих Илиана да ми направи пренабор и съм доста разочарована от това което виждам вече в пренабора , ще се наложи доста да се поработи върху схемата , ако успея да го направя ще продължа гоблена в противен случай ще се откажа

  10. #10

    Подразбиране

    Сериозно предизвикателство и работа, но изглежда ще се получи много красиво. Не се отказвай.

  11. #11

    Подразбиране

    Не се отказвай, ако се наложи по-добре разший малко и смени цвета. Започни с цветове които със сигурност ще ушиеш и след това подбирай другите които са за смяна Аз поне така правя, нали все пак крайният резилтат трябва да ти харесва

  12. #12

    Подразбиране

    Жужи не се отказвай.Ще стане красиво.Нали си спомняш моя как беше пък накрая се получи.Малко е тъмно този край но после идва цветната красота.

  13. #13

    Подразбиране

    за мен цветовете не са проблем , аз не шия цвят който не ми харесва само защото е в ключа
    затова в почти всеки гоблен правя промени на ключовете , това заради което евентуална може да го спра са безбройните единични бода , които не съм убедена , че са нужни имам чувството ,че това е един прогон ,а не схема обработена за шиене
    нещо не ми допада играта "тука има тука няма "
    да видим дали ще успея да поизчистя тези единички , е лесно няма да се откажа но и на всяка цена няма да продължа
    приятна вечер на всички

  14. #14

    Подразбиране

    Успех и търпение!

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Лили мила ,аз нямам твоето търпение за съжаление , повече съм на принципа "денят си личи от сутринта"
    дала съм си две седмици срок , да почне на мен да ми харесва за да го продължа ,защото за мен единствен стимул е когато самият гоблен ме накара да го шия ,да не усещам как времето лети и да нямам търпение да му видя края
    - след една седмица шиене съм 50 на 50
    ето докъде го докарах
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 1 от 17 12311 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •