Страница 15 от 17 ПърваПърва ... 51314151617 ПоследенПоследен
Показване на 211 до 225 от 248
  1. #211

    Подразбиране

    Прекрасно, ако беше на Аида, нямаше да е толкова нежен и изразителен. Струва си усилията ти!Поздравления!

  2. #212

    Подразбиране

    zhak не знам какво не му харесваш, но за мен е брилянтен. Много нежен и ефирен

  3. #213

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vbanowa Виж мнение
    zhak не знам какво не му харесваш, но за мен е брилянтен. Много нежен и ефирен
    аз не съм казала че не го харесвам , но не мога да преценя дали наистина си е струвало да го шия с 1 нишка
    само, ако има начин да видя същият ушит на аида 18 мога да кажа кой от двата варианта е по-добрият , защото фирмата предлага и двата варианта на пазара , просто аз купих единият , но можеше да купя другият

  4. #214

    Подразбиране

    поредният гоблен на любимата ми фирма лука от новата колекция , но този път поръчах модела за аида 18 кръсче с 2 нишки -така ще мога да преценя дали си е струвало мъчението да шия с 1 нишка
    ето го началото и какво трябва да се получи накрая
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #215

    Подразбиране

    Красиво начало.

  6. #216

    Подразбиране

    zhak страхотни творби...просто нямам думи да изразя възхищението си.Чуда се как успяваш...толкова бързо шиеш и все многоцветни и сложни неща.

  7. #217

    Подразбиране

    за тези които се интересуват да покажем докъде сми стигнали
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #218

    Подразбиране

    Zhak, ще следя с интерес. Още повече, че и аз се заглеждам по този гоблен. До тук като гледам как става май ще съжалявам, че не си го поръчах.

  9. #219

    Подразбиране

    божурите са готови , оставям на Вас да решите кой е по-нежен -розите или божурите ?
    аз и двата си ги харесвам ,не намирам много разлика между тях особено гледани отдалеч
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #220

    Подразбиране

    Честито! Нали е красота...няма насита.

  11. #221

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение
    божурите са готови , оставям на Вас да решите кой е по-нежен -розите или божурите ?
    аз и двата си ги харесвам ,не намирам много разлика между тях особено гледани отдалеч
    Да и аз като правех поръчка се чудех кой от двата да избера, реших да взема друг гоблен, защото все се бърках кое е с рози, кое с божури.

    Страхотни са. Радвам се за теб, че тази феерия ще разкрасява дома ти.

  12. #222

    Подразбиране

    въпреки горещините шия , почти напълнихме кошниците с плодовете
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 4.jpg‎ (157.0 KB, 44 показвания)

  13. #223

    Подразбиране

    Ще я "напълниш" до националната,като знам темпа ти на шиене.

  14. #224

    Подразбиране

    Голямо изобилие в твоята кошница.Браво! Възхищавам ти че шиеш в тези жеги.Моята муза ме напусна нещо , избяга на плажа.

  15. #225

    Подразбиране

    Реклама:
    който е на морето има къде да бяга , ние бабите от провинцията се крием под климатика и боцкаме
    надявам се много преди националната да е готов

Страница 15 от 17 ПърваПърва ... 51314151617 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •