Страница 6 от 17 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 248
  1. #76

    Подразбиране

    време е за алпинизъм, изкачихме единият връх ,малко ще е рискувано да се качим на дървото
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #77

    Подразбиране

    Супер става, половината от гоблена вече е готов. Денонощно ли шиеш, че напредваш толкова бързо? Браво!

  3. #78

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от СВЕТЛАНА Виж мнение
    Супер става, половината от гоблена вече е готов. Денонощно ли шиеш, че напредваш толкова бързо? Браво!
    за съжаление още не е половината, не е денонощно но имам време и доста часове в денонощието шия

  4. #79

    Подразбиране

    Браво, доста време не бях влизала тук и какво да видя......голям напредък, браво Спомням си че в началото малко му се чудеше дали ще се получи, но като гледам няма място за съмнение, получава се страхотно и цветовете греят.

  5. #80

    Подразбиране

    планината е вече готова и сега мога да кажа ,че съм ушила половината
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 11.jpg‎ (169.7 KB, 55 показвания)

  6. #81

    Подразбиране

    много цветно и красиво се получава, страхотно е

  7. #82

    Подразбиране

    Много по-слънчев от оригиналната картинка - да разбирам ли ,че си сменила цветовете?

  8. #83

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Yanka2013 Виж мнение
    Много по-слънчев от оригиналната картинка - да разбирам ли ,че си сменила цветовете?
    цветовете не съм сменила но ползвам различни марки конци , като: арко розаче , схс и т.н каквото имам съответстващ на разцветка на дмс-то от ключа, просто използвам каквото имам,
    по принцип аз предпочитам наситените цветове ,не държа да шия само от една марка ,
    доста променям самата схема ,може това да има отражение на крайният резултат

  9. #84

    Подразбиране

    Явно има отражение и то е в плюс за гоблена.

  10. #85

    Подразбиране

    Разкошна пейка!Чудесен гоблен!

  11. #86

    Подразбиране

    поредното етапче
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 12.jpg‎ (174.1 KB, 31 показвания)

  12. #87

    Подразбиране

    Етапченцето си е направо ЕТАП браво много добре се получава, наистина добре си направила, че си сменяла цветове

  13. #88

    Подразбиране

    цветята и те са вече ушити , остава дървета листа -дано не се загубя в тези листа и да издържа да ги ушия
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #89

    Подразбиране

    Ще успееш, сигурна съм! Пак вървиш към финал на поредния шедьовър. Любопитна съм кой си избрала за следващ?!

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Жужи прекрасна цветна градинка.Много е красиво.

Страница 6 от 17 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •