Страница 17 от 17 ПърваПърва ... 7151617
Показване на 241 до 248 от 248
  1. #241

    Подразбиране

    Мно-о-о-о-го е добро! Браво! Пък и вкусно кафе правят там, аз вече изпих едно на една от твоите масички.

  2. #242

    Подразбиране

    Ле-ле, да можех и аз да шия толкова бързо! Благородно завиждам. Гоблена е страхотен, много изразителен.

  3. #243

    Подразбиране

    отдавна не съм качвала етап, защото това което ших бе сравнително малко по-големина и не си струваше да се качва етапф
    сега шия един гоблен на фирмата златно руно-оригинал -старата мелница-започнат на 16.01.2016
    втори гоблен на тази фирма шия и съм много доволна от това което се получава
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #244

    Подразбиране

    Прекрасен,добре съчетани цветове.Оригинала си е оригинал.

  5. #245

    Подразбиране

    напълно съм съгласна ,че оригинала си е оригинал и все повече започват да ми харесват разработките на тази фирма и конците мадейра са едни наситени топли цветове ,които много ми допадат
    ето го поредният етап , може като се постопли времето и да си направим разходка с лодка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #246

    Подразбиране

    Гобленът е с много красиви и ярки цветове - изглежда ми много цветен и слънчев
    Впечатлена съм и от шиенето директно върху неразграфена панама - направо ме е срам да покажа мой етап с допълнителното разграфяване, което съм си направила
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  7. #247

    Подразбиране

    Ама, пък все хубави ги избираш, бе! Как да не те похвали човек? И тази воденица, както и предишните ти гоблени - ярка, цветна, радостна. Харесва ми да съм в твоята страничка.

  8. #248

    Подразбиране

    Реклама:
    благодаря , никога не съм разграфявала панама така вече свикнах на няма разделителни линии , че ако се наложи да шия на разграфена панами ми пречат
    не шия и по редове , в последно време започвам от средата и гледам да оформя фигура-тя ми е за ориентир и шия после около нея докато се ушия целият
    малко ще прекъсна воденицата , за да ушия някоя и друга картичка за мартенските празници

Страница 17 от 17 ПърваПърва ... 7151617

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •