Страница 12 от 17 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 248
  1. #166

    Подразбиране

    наистина фирмата златно руно си заслужава поздравлението ,много добре за шиене е направена схемата ,подбора и той е сполучлив , лично аз бих направила само една забележка по отношение дължината на нарязаните конци-за първи път попадам на комплект където дължината е 0,5м а аз шия с конец 2м и това доста ме изнервя , добре че се получава добре иначе да съм го зарязала заради тези къси конци
    доколкото знам мадейра се продаваше в Шехерезада , но доколко е изгодно да си го окомплектова сам човек -първо трудно ще се намери в нета ключ направен с мадейра и той да е точен , второ конците мадейра се продават в пликчета по 10м и когато ДМС-то бе 0,8лв те бяха по 1,2 сега не знам ,в комплекта има 54 цвята колко пари ще дадете само за конци и каква е вероятността всичките цветове да са налични ?
    аз преди години бях много харесала един гоблен на Сами -два гълъба на черна панама , намерих ключ с мадейра поръчах да ми ги купят и се оказа ,че два номера ги няма , а бяха около 11 цвята само , така си стоят тези дето купих появиха се други гоблени и едва ли някога ще го ушия
    аз успях да си купя комплекта много изгодно само за 28лв и дори съм си купила още 3 от същата фирма , дано и те да са така сполучливи

  2. #167

    Подразбиране

    по случай настъпването на пролетта -при нас времето е пролетно - да отворим дневното кафене
    дано за Великден да сме готови и с нощното
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 4.jpg‎ (170.0 KB, 84 показвания)

  3. #168

    Подразбиране

    Красота................

  4. #169

    Подразбиране

    Времето се оправи , а и за компанията има масички Хайде на кафее! Прекрасно е ,слънчево и наистина да седнеш за по едно.
    Редактирано от dushkova : 23.03.2015 в 08:12.

  5. #170

    Подразбиране

    Чак сега забелязах етапите на Нощното кафе. Невероятна красота се получава! И аз си купих комплекта но още отлежава в шкафа, че довършвам един Дименшън.... Добре , че pepina ми обърна внимание , че пускаш етапи - сега ще се радвам на твоите, а като го започна - не моите . Не предполагах, че в действителност цветовете са толкова ярки - разкошен е !

  6. #171

    Подразбиране

    Боже-е-е, не мога да му се нагледам на този гоблен. Ама наистина, защо го наричат нощно кафе, с тези прекрасни ярки цветове, спокойно си минава за дневно. Аз специално, понеже нощните часове са ми заети с бродиране, ха-ха, си капарирам едно местенце за дневно кафе, с такъв кеф ще си го изпия на тези чудни масички, че са и на открито, ще мога и цигарка да си пална.

  7. #172

    Подразбиране

    И на мен много ми харесват цветовете! Бих си купила комплекта, но никъде не мога да го намеря :-(...

  8. #173

    Подразбиране

    Чудесно е. Ще намина и аз за едно бързо кафенце и ще отскоча до магазинчето за цветя, някоя саксийка с цветенце да си купя.

  9. #174

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Prif Виж мнение
    И на мен много ми харесват цветовете! Бих си купила комплекта, но никъде не мога да го намеря :-(...
    а къде го търсите , ако е в нашите магазини не се учудвам че го няма но в руските онлайн магазини го има -във ФБ има момичета които правят колективни поръчки ,така че има от къде да си го купите

  10. #175

    Подразбиране

    направих едно прекъсване да ушия както каза една моя скъпа приятелка някои дреболии ,но се надявам това прекъсване да не попречи на кафенето планувала съм да е готово за Великден
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 5.jpg‎ (188.0 KB, 65 показвания)

  11. #176

    Подразбиране

    Невероятно красиво. А какво настроение създава само.

  12. #177

    Подразбиране

    С твоите бързи темпове, наистина тази красота ще е готова за Великден. Браво!

  13. #178

    Подразбиране

    Йеее, ще се радваме .Дано , здраве да е ,ще го свършиш!

  14. #179

    Подразбиране

    вече може да приемаме посетители а и времето почна да се стопля
    за съжаление аз не мога да направя снимка на нощното кафене ,затова ще кача това което намерих в нета за да добиете представа за ефекта на светещите конци
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #180

    Подразбиране

    Реклама:
    Еха, хайде на кафеее! Невероятен ефект с тези светещи конци . Мисля си дали по някое време няма да се появи гоблен и с мигащи.Във века на техниката...няма да е изненадаПрекрасен пейзаж!Поздравления!

Страница 12 от 17 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •