Страница 2 от 17 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 248
  1. #16

    Подразбиране

    Не се отказвай!Виждат се камъните, още малко и почват цветята -ще стане пъстро и весело!!!

  2. #17

    Подразбиране

    до тук добре се получава , давай смело , преди Великден ще е готов с твоите темпове

  3. #18

    Подразбиране

    Жужи я виж колко са красиви камъчетата.Не си по малко инат от мен така че давай смело.

  4. #19

    Подразбиране

    да покажем малко китки за настроение
    п.п отвратителна панама , ако го оставя ще е заради нея
    Лили аз точно камъните нещо не ми допадат , нещо не ми изглеждат естествени с тези доста лилави цветове и снимката не е много добра ,но толкова може апарата ми
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #20

    Подразбиране

    Давай, давай смело! Ще те подкрепяме. Цветята изглеждат чудесно.

  6. #21

    Подразбиране

    цветята и на мен ми харесват как станаха , опитах да направя по-добра снимка
    но явно ще трябва да си направя осмо мартенски подарък нов фотоапарат
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #22

    Подразбиране

    Ехааа, много бързо шиеш. Не спиш ли? Много е красиво.

  8. #23

    Подразбиране

    ще направя едно прекъсване , че откак видях едни латинки все са ми с очите-напомням ми за детството за двора на баба изпълнен с тях и не мога да им устоя
    гоблена е на любимата ми фирма лука , но за съжаление не е оригинал -докато чакам да ми го доставят аз ще съм забравила кога съм го шила , схемата ми даде една рускиня но без ключ само скан на конците които при това са и мадейра , ще видим дали помня как изглеждаха латинките и какво ще се получи от моят подбор
    ето го началото -оригиналът е за аида 18 но аз го започнах на аида 16 цвят екрю
    трябва да се получи това
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #24

    Подразбиране

    И двата стават чудесни,а цветовете греяттт, напомнят ми че идва пролетта. Новият не съм го виждала, но ще следя етапа с нетърпение, сигурна съм че бързо ще го избоцкаш.

  10. #25

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от irena_gemini Виж мнение
    И двата стават чудесни,а цветовете греяттт, напомнят ми че идва пролетта. Новият не съм го виждала, но ще следя етапа с нетърпение, сигурна съм че бързо ще го избоцкаш.
    той е от новите модели на лука и още не е много разпространен , гоблена е малък и сравнен с предният е като за начинаещ, така че ще стане бързо, повече време ще ми отнеме да наглася цветовете от шиенето

  11. #26

    Подразбиране

    и на мен напоследък все така ми се получава, много време ми отнема избора и нагласата на цветовете, отколкото бродирането сигурна съм че скоро ще го видим в другата тема с готовите творби

  12. #27

    Подразбиране

    две латинки вече са готови , сигурно няма да са като оригиналът но мисля че до тук добре се получи-поне на мен ми харесва ,остава да наглася зелените те малко ме притесняват но ще видим
    п.п снимката разбира се не е от най-добрите но толкова мога
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #28

    Подразбиране

    Браво, справила си се отлично с цветовете, сигурна съм, че и със зелените ще уцелиш в десятката. Много добре се получава до тук и като гледам бързо ще го видим готово

  14. #29

    Подразбиране

    Голяма си фурия............
    Много красиво се получава, сигурна съм в крайния резултат.............

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    По-сполучливи цветове си избрала,отколкото на оригинала!Като истински са- стоплят ти душата!

Страница 2 от 17 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •