Страница 19 от 21 ПърваПърва ... 91718192021 ПоследенПоследен
Показване на 271 до 285 от 325

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Момичета, на някой да му се намира Dimensions 70-35296 Twilight silhouette в .xsd?
    70_35296.jpg

  2. #2

    Подразбиране

    Търся това сладко хаедче за една приятелка
    svetlinka_varna@abv.bg
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    Здравейте момичета.Извинявам се предварително че не съм точно по правилата но нямам картинки.Търся за една добра приятелна бебешкото моделче което представлява краченца в ръце и мъжка глава над бебе.Ще бъда безкрайно благодарна ако ми услужите.
    lili_1949@abv.bg

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lili49 Виж мнение
    Здравейте момичета.Извинявам се предварително че не съм точно по правилата но нямам картинки.Търся за една добра приятелна бебешкото моделче което представлява краченца в ръце и мъжка глава над бебе.Ще бъда безкрайно благодарна ако ми услужите.
    lili_1949@abv.bg
    Имаш поща

  5. #5

    Подразбиране

    Здравейте,аз още веднъж да помоля,ако някой има схемата и ключа за гоблена Царско езеро,много моля да ми го и изпрати на E_mail: e_valkova1607@abv.bg.Предварително ви благодаря.
    Редактирано от eli58 : 27.02.2014 в 22:01.

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от eli58 Виж мнение
    Здравейте,аз още веднъж да помоля,ако някой има схемата и ключа за гоблена Царско езеро,много моля да ми го и изпрати на E_mail: e_walkowa 1607@abv.bg.Предварително ви благодаря.
    Поща, дали съм уцелила това кралско езеро.....................дано

    Невалидна пощаааааааааааааа,
    Редактирано от Кора : 26.02.2014 в 09:55.

  7. #7

    Подразбиране

    Кора,благодаря много,а пощата ми е e_valkova1607@abv.bg. Съжалявам много че съм си я объркала в бързината.

  8. #8

    Подразбиране

    здравейте търся схемата на този гоблен-златното езеро видях го ушит и мноого ми хареса 1625481_704137366283804_624060275_n.jpg

  9. #9

    Подразбиране

    ЗДРАВЕЙТЕ.ТЪРСЯ СХЕМА И КЛЮЧ НА ГОБЛЕНА /СЪН/ НА CECA61@ABV.BG

  10. #10

    Подразбиране

    Здравейте, момичета! Отдавна не съм влизала тук и за съжаление нямам време за шиене, но харесах едни красоти на Лука-с и търся схемите им, надявайки се някой ден да им дойде времето Благодаря на всички предварително b2155.jpgb22405.jpgbm3007.jpg

  11. #11

    Подразбиране Св. Анна

    Здравейте. Моля, някой ако има схемата на Св. Анна да ми я изпрати на kremena_goblena@abv.bg



    Благодаря предварително.

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kami_r Виж мнение
    Здравейте, момичета! Отдавна не съм влизала тук и за съжаление нямам време за шиене, но харесах едни красоти на Лука-с и търся схемите им, надявайки се някой ден да им дойде времето Благодаря на всички предварително b2155.jpgb22405.jpgbm3007.jpg
    Първият и вторият с пиленцата са от мен.И на двата ключовете са смесени-с дмц и анхор.Не знам дали ще свтршат работа,но с това разполагам.

  13. #13

    Подразбиране

    ЗДРАВЕЙТЕ! ТЪРСЯ СХЕМА И КЛЮЧ НА ГОБЛЕН "МОЛИТВА".ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ snejana.79@abv.bg
    http://www.gobleni-magazinbg.com/userfiles/productlargeimages/product_1189.jpg[/url
    МИСЛЯ ЧЕ Е НА ЕГОБЛЕНИ.
    Редактирано от snejana.79 : 28.02.2014 в 08:23.

  14. #14

    Подразбиране

    Здравейте, момичета! Търся схема и ключ на този гоблен, мисля, че се казва: Лека като вятъра. Виждала съм освен тази дама, още 3 или 4 гоблена, ушити на бяла панама, почти като графика, в сиви и може би черни цветове. Извинявам се, дано съм била ясна, но наистина не зная как се казват. Ако някой се сеща и има и тези схеми, ще съм благодарна.
    zhanet72@abv.bg




    Намерени, благодаря!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от zhanet : 26.02.2014 в 18:17.

  15. #15

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zhanet Виж мнение
    Здравейте, момичета! Търся схема и ключ на този гоблен, мисля, че се казва: Лека като вятъра. Виждала съм освен тази дама, още 3 или 4 гоблена, ушити на бяла панама, почти като графика, в сиви и може би черни цветове. Извинявам се, дано съм била ясна, но наистина не зная как се казват. Ако някой се сеща и има и тези схеми, ще съм благодарна.
    zhanet72@abv.bg
    Поща!!!

Страница 19 от 21 ПърваПърва ... 91718192021 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •