Показване на 1 до 15 от 82

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Довечера ще прикача снимка да видите какво представляват, защото е на домашния ми компютър. Тези иглички наистина са страхотни - аз от години шия само с тях. Имах от майка ми няколко пакетчета различни размери - от 4 до 12 см, повечето бяха ръждясали, но ги почистих с вълнен парцал и нафта. Само двата най-малки размера обаче стават за гоблени и преди време раздадох доста от тях на приятелки. Майка ми навремето работеше в текстилно предприятие и с тези игли изшиваха грешките по платовете и одеялата, така че могат да се намерят само в текстилни предприятия, но не и в магазинната мрежа. За Габрово знам със сигурност, че една жена, която е работила навремето в такова предприятие, предлага от същите иглички в магазина си, както и в друг неин магазин в Севлиево. Но последната ми информация от Севлиево е, че са останали 3-4 бройки много ръждиви иглички. Така че щом все още има в Габрово, купувайте докато не са свършили. Със сигурност много ще ви харесат. Както казва една моя приятелка от форума, тези иглички сякаш сами шият.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •