Показване на 1 до 15 от 82

Threaded View

  1. #11

    Подразбиране

    Здравейте на всички желаещи и интересуващи се от въпросните иглички. С риск marji да ми се разсърди аз ще я изпреваря и ще кача снимки на тези иглички. Снимах моята стара игличка с която вече не шия и като я открих разбрах че и тя е ръждясала с времето (милата като не се използва и ме е изоставила ). Направих й снимки и като реших да си я прибера пак само за спомен направих непоправимото - счупих я на 3 места, и сега и аз трябва да си купувам нова. Така че сега е още по голям стимул и за мен да купя на вас и на себе си иглички, така че още утре утивам до магазинчето. На вапросите на VenezS да отговоря - за цена точно не се сещам, но мисля бяха някъде от порядъка на 0,75лв. до 1,20лв. за различните размери, и да купуват се само по една на бройка, като размерите са от 6 до 22 на четно число, но не знам какви са останали там. Моята беше 14 размер, тя ми прилегна най добре. Както можете да видите от снимката преди да я поразя не е много дълга, някъде около 4 см. А ето сега какво стана с нея. Дано да съм ви помогнала с информацията. Поздрави Жулиета
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •