Цитат Първоначално написано от jelana79 Виж мнение
Здравейте на всички който са видели поста ми и са се зарадвали на отговора ми. Сега да обясня - аз скоро не съм ходила до това магазинче, защото имам малко бебе и не мога често да излизам, но последно когато ходих там беше за да си купя червен конец за малката за да й изплета гривничка против уроки , а това беше миналата година Ноември. Тогава не съм питала за игличките, но по рано през миналата година в мое присъствие една госпожа търсеше и си купи (това беше Юли 2013г.), затова споделих че там все още се намират. Готова съм да отида скоро до магазинчето и да проверя какви са останали и на тези който се интересуват да им закупя и изпратя. Който обаче има роднини тук в нашия град може и сам да се поинтересува чрез тях. Аз каквото мога ще помогна, защото знам колко са по удобни и колко по лесно се шие с тях. Вярно е това което е писала tsenka01, че се намират само от такива заводи и може би затова само тук има, имаики в предвид, че този завод го разтуриха и все някъде трябваше да се разпродадат такива останали "инструменти". Ако мога да свърша това добро дело да намеря иглички, знайте че ще направя всичко възможно да снабдя всички ви с такива. Поздрави Жулиета
Жулиета,благодаря ти за вниманието и отзивчивостта!
Да ти е живо и здраво бебенцето.
Дано още има от игличките.
Тони