Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 82
  1. #46

    Подразбиране

    Има още заспали и изпуснали темата , и ако не е късно и аз се нареждам за по 5 броя от номер 40 и 44 .Като дете съм шила с такива, майка ми работеше в текстилно предприятие.За парцалките на куклите точно такава игла ми даваше, да не си бода пръстите

  2. #47

    Подразбиране

    Ако не е късно бих искала да помоля и аз за размер 40 и 44, по два броя.Може да ме включите към останалата поръчка за Варна -за Ния и за Маргото.Благодаря!

  3. #48

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rossi369 Виж мнение
    Приемате ли поръчки от закъснели като мен.Ако има възможност можели и за мен 40 и44 .Огромни благодарности!
    rossi369, то аз че приемам поръчки още е ясно, ама кога ще ги изпълня не се знае. Записвам те и теб, но не си ми посочила по колко броя искаш от двата вида. Като си готова с поръчката си изцяло ми я пусни на ЛС, заедно с адрес за доставка, трите имена и тел. за връзка.
    Момичета, обръщам се и към тези който не са посочили адресите и целите си имена да ми пишат на лични, за да не се бавим после като трябва да пращам.
    Хубав ден на всички

  4. #49

    Подразбиране

    Здравейте jelana79И ние се нареждаме на опашката (ако е възможно).Искаме по 10 броя от двата вида(10 от игла 40 и 10 броя от игла 44)На какъв адрес да изпратим парите?Прибираме се в България средата на май,така че закъснението на иглите нас лично ни устройва ..Предварително ти благодарим и ти изпращаме адресите на лични..
    Мари email: dimaka65@abv.bg

  5. #50

    Подразбиране

    Преди 2,3 години ходих по работа в Севлиево и си купих десетина такива игли. Трябва да знаете, че много бързо ръждясват. На някои гоблени бях оставила иглата забита в панамата и се беше повредила. За шиене с гобленов бод са супер, но за шиене с кръстчета не са много удобни, там топчето пречи, все ми се закача. Но това си е само мое мнение, имайте го обаче впредвид.

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  6. #51

    Подразбиране

    И аз шия с такава игла с топче от няколко години и съм много доволна,но за съжаление където и да попитам за такива игли все няма,само в Габрово.

  7. #52

    Подразбиране

    Здравейте на всички. От доста време не съм писала какво е положението с игличките, но не е нарочно, а защото и аз нямах информация за тях. Нека никой не си мисли че съм ви подвела с даването на поръчки, а не ги изпълнявам. Получава се това забавяне, защото няма внос на иглички сега за номера 40 и 44, който най много се търсят. Жената която ги зарежда ми обясни, че последната поръчка която е направила за да зареди с тях се е бавила почти 5 мес. до доставката. Сега очаква зареждане само на 38 номер, а колкото да 50-ти все още има някоя и друга бройка. Надявам се че ме разбирате, че и на мен ми е притеснено, но да се надяваме, че скоро ще мога да дам по добра информация и да изпълня желанията ви.

  8. #53

    Подразбиране

    ОК.Когато стане.Аз не бързам.

  9. #54

    Подразбиране

    Не се притеснявай,когато стане!

  10. #55

    Подразбиране за иглите с топче..

    Цитат Първоначално написано от jelana79 Виж мнение
    rossi369, то аз че приемам поръчки още е ясно, ама кога ще ги изпълня не се знае. Записвам те и теб, но не си ми посочила по колко броя искаш от двата вида. Като си готова с поръчката си изцяло ми я пусни на ЛС, заедно с адрес за доставка, трите имена и тел. за връзка.
    Момичета, обръщам се и към тези който не са посочили адресите и целите си имена да ми пишат на лични, за да не се бавим после като трябва да пращам.
    Хубав ден на всички
    Дано не съм закъсняла, моге ли и аз да си поръчам по 3 бр. от 40 и 44
    благодаря!

  11. #56

    Подразбиране

    ОК,мила.Ние сме търпеливи.
    Весели празници!

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  12. #57

    Подразбиране

    Весели празници!Ще чакаме!Когато стане -тогава!

  13. #58

    Подразбиране

    А как завършвате отзад,конеца не се ли опъва от топчето? И се учудвам,че в цяла България така да го кажа има такива големи магазини за гоблени,а да няма такава игла!

  14. #59

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dori4a Виж мнение
    А как завършвате отзад,конеца не се ли опъва от топчето? И се учудвам,че в цяла България така да го кажа има такива големи магазини за гоблени,а да няма такава игла!
    Някои от собствениците на магазините са просто търговци и понятие си нямат от гоблени,аксесоари и т.н.Давама веднага пример:
    В Хасково имаше едно магазинче за гоблени,чиято собственичка и продавачка беше гобленарка с главно Г.За съжаление се наложи да затвори магазина поради нелоялна конкуренция.Остана другия магазин за гоблени,чиято собственичка е търгаш в най-лошия смисъл на думата.Продава и толкоз.Нито от гоблени разбира,нито можеш мнение да обмениш.Докато в първия случай със собственичката-гобленарка,не само се продаваше,но се даваха и съвети,показваше се кое как се прави,приемаха се индивидуални заявки,даваше се консултация за конци,замянат им с друга марка и т.н.Изобщо отлично обслужване.Но за съжаление това хубаво място вече го няма.
    Та да си дойдем на думата.Нормално е да не са чували за такива игли,ако са като горепосочения пример.
    Но ако в някои магазини наистина разбират от гобленарското изкуство,е възможно наистина да не знаят откъде да поръчат.Както каза jelana 79,май се поръчват само от едно място в Германия и то не е много известно,за да поръчат и други.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте на всички. Отдавна не съм писала какво е положението с игличките, но сега имам добра новина - ИГЛИТЕ ПРИСТИГНАХА. Днес след обяд ми се обади жената от магазинчето и ми каза, че е заредила с номера 35, 44 и 50 - това е добрата новина, а лошата е че няма 40. Сега да уточним - кои какви иглички ще иска и да си пусне пак поръчката. Паричките за иглите ми пращайте на банкова сметка BG64UNCR76301076831299 - UNCRBGSF - УниКредитБулбанк за Жулиета Николова Станчева с посочени три имена (отделно аз имам адресите на желаещите до сега, но ако е нужно пишете ми ги пак на ЛС) - аз имам банкиране и ще видя кой за кои са. Приемам реални поръчки само след този мой пост, за да няма объркване. Ще се постарая да изпълня желанията на всички. Пратките ще пращам само препоръчано по пощата - пристигат за един ден. Като получите вашата пратка, моля пишете тук за да знам че е доставена. За всеки случай оставям и два номера за връзка: 0889/461-345, 0896/431-204
    Това е за сега, ако някой иска повече информация, нека ми пише на лични.
    Редактирано от jelana79 : 19.06.2014 в 23:58.

Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •