Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 82
  1. #61

    Подразбиране

    Здравейте на всички. Днес ходих до магазинчето за да разбера с какво количество иглички е заредено и сега да уточня - има около 40бр. от 35, към 300бр. от 44 и към 150бр. от 50. Цената остава непроменена - 0,80лв. Желаещите за най - малкия размер да побързат защото имам вече 10бр. запазени.
    До колкото разбирам има желаещи пратките им да са по куриер с наложен платеж - моля те лично да ми пишат на ЛС и да се уточним, а останалите който са по пощата, нека да добавят към сумичките за иглите по 2лв. за препоръчано писмо. Очаквам поръчките ви на ЛС, на пощата на имейла, че дори и на СМС, на посочените телефони.
    Желая на всички лек ден. Поздрави Жулиета

  2. #62

    Подразбиране

    Здравейте отново. Искам да кажа, че за мен не е проблем да пращам пратките с игличките ви както пожелаете, но нали разбирате, че тези желаещи който искат това де е с наложен платеж по куриер на Еконт, ще платят повече за пратката от колкото за самото съдържание на пратката, т.е. наложения платеж. Например поръчка от 5 бр. иглички е 4лв., а пратка по куриер на Еконт е 4,80лв. А колкото до препоръчано по пощата е 2лв. Нека всички си преценят и да ме осведомят. Започвам закупуването на иглите във вторник - 24.06., а изпращането им от следващия ден. След което ще пиша на всеки, на който съм пратила пратка, за да я очаква.

  3. #63

    Подразбиране

    Здравей, jelana79! Заспали момичета като мен, дали ще могат да се наредят на опашката? От скоро съм във форума и едва вчера влязох в темата, а когато прочетох за тези игли дето сами шиели - И АЗ ИСКАМ! Дано не съм закъсняла твърде много и бройките да са вече запазени Много ще се радвам, ако и аз се сдобия с такава игла! Искам да ти благодаря на теб и останалите момичета за това, че сте такива страхотни и отзивчиви хора - направо сте СУПЕР!

  4. #64

    Подразбиране

    Не се притеснявай ,iskrichka!Ако свършат аз ще ти дам от моите.

  5. #65

    Подразбиране

    Не се притеснявайте момичета, все още има игли, но само от 44 и 50, а до колкото от 35 - те са на привършване. Жената обаче обеща да поръча нови, като ги изкупим, така че пак ще има...
    iskrichka, ако искаш за себе си иглички, прати ми поръчка на лични, заедно с адрес за доставка и тел. за връзка.
    Лек ден на всички.

  6. #66

  7. #67

    Подразбиране

    Здравейте!Да питам приемате ли още поръчки за игли с топче понеже желая да си поръчам?

  8. #68

    Подразбиране

    Здравейте на всички желаещи за иглички с топче. От доста време не съм писала, но имах неотложни ангажименти и бях заета. Сега отново съм на ваше разположение за поръчки на иглички. Искам обаче да уточня, че вече не приемам поръчки от рода с наложен платеж заради некоректно отношение на наша съфорумка. Далеч съм от мисълта че има и други който няма да спазят уговорката на пратката, но човек като се опари веднъж, вече внимава. Затова приемам поръчки, след което като получа парите купувам и пращам - това всичкото до ден-два за клиента. Уверявам всички Ви, че аз съм коректна и това могат да го потвърдят тези на който съм изпълнила поръчките им. На желаещите да получат пратките си по куриер, няма проблем, но те ще са за тяхна сметка.
    Съжалявам че се налагат такива мерки, но човек когато иска да направи добро, а някой се опита да го измами се получава това.
    Очаквам новите поръчки на ЛС и се надявам да удовлетворя желанията ви.
    Лек ден и поздрави Жулиета

  9. #69

    Подразбиране

    Огромно разочарование и възмущение ме завладяха след прочита на последния пост на Желана. Винаги ще се намери някой, който да развали нещо хубаво направено от някой друг.
    И искам да попитам Желана - защо не посочи човека. С прикриването му само ще се постигне това още някой да стане потърпевш при други подобни случаи. Нека не прикриваме такива хора. Това не е начина да се постигнат искрени, честни приятелски отношения.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  10. #70

    Подразбиране

    В този интернет магазин http://8888bg.com/products.php?cid=465 има игли с топче на върха - 37мм по 2,50лв и 44мм по 2,80лв. Изпращат с Еконт навсякъде в България.

  11. #71

    Подразбиране

    поръчах от тези игли утре ще ги получа

  12. #72

    Подразбиране

    Здравейте, искам да уточня - временно ще преустановя закупуването и изпращането на игли с топче, тъй като става студено, а аз няма да мога да ходя до магазинчето с моето малко детенце, а нямам гледач. Който желае може за последно да си поръча игли от мен с последна поръчка през декември и след това чак пролетта (не знам кога точно - според поръчките). Цената им остава 0,80 лв. за брой без значение на размера - сега има 44 и 50.
    Надявам се на тези на който изпълних поръчките да са доволни и да са ги пробвали вече.
    Желая на всички лек ден. Поздрави Жулиета
    Редактирано от jelana79 : 22.11.2014 в 19:08.

  13. #73

  14. #74

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jelana79 Виж мнение
    Здравейте, искам да уточня - временно ще преустановя закупуването и изпращането на игли с топче, тъй като става студено, а аз няма да мога да ходя до магазинчето с моето малко детенце, а нямам гледач. Който желае може за последно да си поръча игли от мен с последна поръчка през декември и след това чак пролетта (не знам кога точно - според поръчките). Цената им остава 0,80 лв. за брой без значение на размера - сега има 44 и 50.
    Надявам се на тези на който изпълних поръчките да са доволни и да са ги пробвали вече.
    Желая на всички лек де. Поздрави Жулиета
    Доволни са,доволни!И още как!Даже те обичат!
    Иглите са супер.Аз със сигурност ще искам още.
    Бъдете здрави и щастливи ти и семейството ти!
    Приятна вечер

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравей,ако може аз искам от 2 вида по 3 броя ако ти трябва друга информация ми пиши на ли4ни

Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •