Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 82
  1. #31

    Подразбиране

    Здравей мило момиче,и аз изкам по 3 броя от размер 40 и 44,само кажи кога ги има за да си поръчам.Разбира се казваш какви ще са ти разходите.И да знаеш ще съм много щаслива като ги получа.Търся такива игли от 5 години.

  2. #32

    Подразбиране

    Момичета, иглите с топче са много удобни за шиене. Аз шия само с такива - немски са, стават за aida 14, 16, 18 и разграфена панама. Щом има възможност запасете се, защото са рядкост. На мен ми ги подари приятелка.

  3. #33

    Подразбиране

    Здравейте! Много харесвам услужливите и отзивчиви хора!Искам да помоля за размери 40 и 44 - също по 3 броя от размер.
    Ще кажете кога , къде и колко да пратя като пари. Благодаря предварително - polystefanova@abv.bg

  4. #34

    Подразбиране

    Хайде и аз да не остана назад,ще помоля за размери 40 и 44 - по 3 броя от размер. Ще се разберем за парите и изпращането.

  5. #35

    Подразбиране

    И аз да се наредя на опашката - размер 40 - 3 бр.
    Може да се комбинираме с Маргото да ни ги изпратиш в една пратка - за Варна.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  6. #36

    Подразбиране

    Здравейте. С оглед на това, че събрах доста поръчки от многоброините желаещи да си закупят иглички и бройката им мина 130, ви казвам следното: след като ми се обадят че са пристигнали ще започна да изпълнявам поръчките ви по реда по който съм ги получила, защото съгласете се с мен че на веднъж няма как да стане за всички, още повече че не знам дали ще има такава бройка на един път. Нека не ми се сърдят тези който трябва да поизчакат малко с доставката им. Колкото до нея реших да е пратка по пощата с препоръчано писмо, като таксата за това е в рамките на 1,70 - 2,00 лв. Имам позната в Български пощи и тя ми го препоръча този вариант, като каза че така повече внимават с писмата, а нали все пак те ще са деликатна "стока". Ако някои все пак предпочитат за тях да е по куриер, нека ме осведомят на ЛС за да знам и да уточним фирмата.
    Това е за сега от мен, ако някой желае да прави промени или да си добавя нещо по поръчките, да ми пише пак.
    Поздрави

  7. #37

  8. #38

    Подразбиране

    Пращайте когато и както Ви е удобно! Това е голям ангажимент и само можем да бъдем благодарни , че се натоварихте с него. Бъдете здрава!

  9. #39

    Подразбиране

    За мен няма проблем,изпращай ги както на теб ти е удобно,адреса на лични ли да ги изпращаме

  10. #40

    Подразбиране

    Здравей,разбира се няма проблем както ти е удобно така ги изпрати.Много ще съм ти благодарна,адресът и други данни ще ти пратя по мейла който е даден тук.ЛЕК И ПРИЯТЕН ДЕН

  11. #41

    Подразбиране

    Здравейте на всички. Вчера имах работа в центъра и ходих до магазинчето за игличките за да разговарям с жената която ги зарежда. Оказа се че попаднах точно на собственичката която ги поръчва и като й казах каква бройка ми трябва тя така се облещи, че забравих какво още щях да й казвам . Страшно много се изненада, но като й обясних за какво ми са и че ще ги пращам из цялата страна се съгласи с мен, че никъде другаде в България не зареждат от този род иглички, а тя прави поръчките си по свои познати в Германия и от там й ги пращат. Пое ангажимента да направи по голяма поръчка за да ни се изпълнят желанията и всички да получат желания брой иглички. Сега чакам обаждане за да ми каже кога ще ги получи. Така че мили дами ще почакаме малко и ще получим каквото искаме.

  12. #42

    Подразбиране

    Търпение имаме. Важното е да стане.
    Благодаря ти!
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  13. #43

    Подразбиране

    Аз не бързам.Когато стане,тогава.
    Огромно благодаря за изключително милия жест.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  14. #44

    Подразбиране

    Търпение,както е казал народа;''Хубавите неща стават бавно''.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Приемате ли поръчки от закъснели като мен.Ако има възможност можели и за мен 40 и44 .Огромни благодарности!

Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •