Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456
Показване на 76 до 82 от 82
  1. #76

    Подразбиране

    Здравейте! Роди (rodich), да иглите са немски. Ако желаеш пиши ми на лични и ще се разберем каквото те интересува друго.
    di_di_b, ако желаеш иглички пиши ми на лични като поръчка колко и от кой ще искаш и там ще се разберем за подробностите.

  2. #77

    Подразбиране

    Здравейте на всички. Обявявам дата за закупуване на иглички - 09.12. Който желае да му закупя, нека се свърже с мен на лични и да се разберем за подробностите. На тези който съм приела поръчки, могат да пращат сумите за тях. Вече имам получени за две поръчки, очаквам за останалите 4-ри.
    Поздрави Жу

  3. #78

    Подразбиране

    Аз съм нова тук.Сега прочетох за игличките с топче и моля когато Ви е удобно да вземете и на мен три иглички ! Благодаря предварително !

  4. #79

    Подразбиране

    Здравей, Жу! И аз искам да кажа, че иглите са страхотни! Така свикнах да шия с тях, че ако хвана друга игла ми е малко странно.
    Много благодаря за това, че ме "светна" и за голямото сърце, което имаш! Искам да пожелая на теб и всички останали Весели празници, бъдете живи и здрави вие и семействата ви, много късмет и берекет!

  5. #80

    Подразбиране

    Много се радвам, че тази година успях да помогна на много от вас със закупуването на иглички и съм безкрайно щастлива, че всички са доволни. Ако през новата година има нови желаещи, ще изпълня и техните желания.
    Сега пожелавам на всички весело изкарване на Коледните и Новогодишни празници, да сте живи и здрави, да имате много успехи през новата година, повече красоти и вдъхновения с хобито ни, повече удовлетвореност, щастие и късмет.
    Аз имам личен празник на 25 - Коледа, имам Рожден ден и ще го запомня с това, че тази година дадох много доброта от себе си, за да са щастливи всички.
    Поздрави и весели празници.
    Жу

  6. #81

    Подразбиране

    ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО,ЗДРАВЕ И МНОГО ЩАСТЛИВИ МИГОВЕ С ЛЮБИМИТЕ ТИ ХОРА

  7. #82

    Подразбиране

    Реклама:
    Специални пожелания за Жу!
    Бъди здрава и много щастлива през всички години напред.
    Късмет и благоденствие на цялото ти семейство!
    Ти си добър човек!
    Приятен ден!
    Милка

Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •