Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 67
  1. #16

    Подразбиране

    Photo-0005.jpgЕто го и моят подарък, много съм щастлива, имаше и лакомства, но още същия ден си ги хапнахме.
    Благодаря от сърце на Криси!!!Photo-0004.jpg
    ..::Gobelin World::..

  2. #17

    Подразбиране

    keissi ,честито много хубави подаръчета си имаш

  3. #18

    Подразбиране

    keissi, честито! Да му се радваш и да покажеш скоро избродирания гоблен.

  4. #19

    Подразбиране

    И аз имам страхотен подарък от Манка и бургаските момичета,МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ за всичко което сте направили за мен ,Благодаря и на sunnyto ,мисля ,че и от нея щях да получа също толкова красиви неща .
    Имам много красив бродиран часовник,две голбенчета и розова панама всичките на РТО,картичка с пожелание и картончета за картички
    Благодаря ви от сърце момичета

    снимки по-късно
    Редактирано от di_di_b : 05.03.2014 в 21:17.

  5. #20

    Подразбиране

    Днес е щастливият ми ден!!! Получих не един , а два подаръка с адрес Бургас....
    Първият е от keissi на която имам честта да се падна в другарче в играта. Грижливо опакован колет, а при отварянето му от вътре множество красоти, кое от кое по-красиви, стилни и перфектни неща!!!
    Тайничко съм се надявала да видя на живо, да пипна, а сега вече притежавам една от нейните кутии с ленти. Толкова са елегантни и перфектни, че си мисля дали са " пипани" с ръце изобщо. Понеже на мен ръцете все ми пречат се възхищавам на такава сръчност!!!
    Освен кутията още едно красиво бижу с ленти, цветен , красив и перфектно рамкиран гоблен,нежна комплектовка на Dimensions, бонбони, картичка и накрая , но не на последно място ефектен шал.

    Направо ми стана неудобно дали съм заслужила такова нещо, такъв стил и такава щедрост!!!
    БЛАГОДАРЯ!!!
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  6. #21

    Подразбиране

    Днес и аз изпратих моя подарък, другарчето ми утре да очаква известие.
    Имам си и прекрасен подарък от mirastiv /Мирослава от Търговище/, прекрасно гобленче и картичка изработени специално за мен,ножичка,парфюмче и много други красиви неща...

    Благодаря ти много мила Мира

  7. #22

  8. #23

    Smile

    Да се включа и тук и да благодаря на Светла Петрова за прекрасния подарък, който ми е изпратила направо го обожавам, влюбена съм в подаръка си не мога да се сдържа. За съжаление ще трябва да се носи за ново стъкло и не мога веднага да си закача тази красота, плюс това имам шоколадова наслада (аз не мога без сладичко) панамка, която ще търся как да я опозолтворя с някое моделче, красиви картички за аранжиране и не на последно място красивата картичка с роза с нежно послание в нея специално за мен

    Хиляди благодарности на Светла Петрова за прекрасния подарък и на di_di_b прекрасната картичка, денят ми започна с температура и грип, но продължава с усмивка и щастие. Надявам се и моето другарче да остане доволно от своя подарък.

  9. #24

    Подразбиране

    Иренка,радвам се, че си харесала подаръка и много съжалявам за счупеното стъкло.
    Честито на всички получили подаръците си!
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  10. #25

    Подразбиране

    Едно голямо благодаря на Елена Tazzzz за подаръка
    Имам най хубавия шал ,едно гобленче с прекрасна роза и много вкусотиики
    а да панамка и малко платове, картич, мартенички и чилета Мулине





  11. #26

    Подразбиране

    И аз да се похваля с прекрасния подарък, който получих днес от Галя. Благодаря ти,мила
    И да покажа всичко : бродирано гобленче на любимата ми фирма, панама - екрю и розова,заготовки за картички, чашка да си пия кафенцето ,рамчица и ....

    "Кофчеже",а в него - още много ......

    и не на последно място картичка с мили пожелания.Много,много ме зарадва Гале.Желая и на теб един прекрасен празник!
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  12. #27

    Подразбиране

    ехе честито на всички

  13. #28

    Подразбиране

    Имам си страхотен подарък от pepina_p! Мила, много ти благодаря! Всичко е повече от прекрасно! Ето снимки:

    Всичко е с тема лале, което е едно от любимите ми цветя! Имам си подложки и панерче с лалета, дори, ако се вгледате, ще видите, че шева на зелената част на подложките, е във формата на малки лаленца!!! В допълнение към тях имам и салфетки с лалета, и една чудна картичка! Имам си гоблен с кученца, да си го ушия - една от любимите ми теми също! Гобленът с лалето е прекрасен, дори имам съмнения, че не го е шила Пепа, защото това изглежда като непипано с ръка! Истинска майсторка си, pepina!
    Ох, форума не ми позволява да слагам емотки, но след всяко изречение има по една широка усмивка, с каквато започна моя ден! Пожелавам на всички ви дните ви да започват с такава усмивка! Pepina_p, искрено благодаря за радостта, която ми донесе и ти пожелавам весел празник!

  14. #29

    Подразбиране

    И аз получих прекрасни подаръци в цвят лилав. Много благодаря за това на didi3
    Към подаръка имаше и един шоколад, но той вече е в нечие малко коремче , а гоблена вече закачих на стената
    Пожелавам Весел празник на всички момичета и именници, а на Диди още веднъж благодаря за прекрасните подаръци!!!
    DSC04308.JPGDSC04309.JPGDSC04310.JPGDSC04311.JPG
    Знанието и Опитът не говорят непременно на един и същ език!

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Да ти е честито подаръчето-страхотно е
    Пепка винаги изпипва всичко с много вкус,за да достави максимална радост на получателя.
    Нека всички се поучат от нея и други съфорумки,които изпипват всичко до съвършенство,за да няма разочаровани от игрите.
    Лошият човек е като въглена-ако не те опари,ще те очерни. Анахарсисhttp://eli1958.snimka.bg/tapestries/gobleni.418735

Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •