Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Показване на 61 до 67 от 67
  1. #61

    Подразбиране

    Честито ,момичета!Прекрасни подаръци! Бъдете здрави да си ги изработите и да ви радват!

  2. #62

    Подразбиране

    Само дето темата е от последната година. Вече никой и игри не организира.

  3. #63

    Подразбиране

    Виждам,че това е тема от миналата година,но подаръците наистина са прекрасни!!!

  4. #64

    Подразбиране

    ох, аз тъкмо се притесних, че съм изтървала 8-мартенската игра...
    Вярно че нямам много време напоследък да влизам, ама чак пък толкова да съм се разсеяла
    Всъщност и аз не знам защо нямаше за 8 март игра, но имаше Коледна, така че не се оплаквайте толкова....
    А и с тази умряла активност, Светлето, Манка и другите админи може да са обидени... и с право.
    Лично аз си взимам бележка, защото наистина ще е жалко да загубим форума- благодарение на него са ми се случили мнооооого хубави неща, така че съм му длъжница така да се каже...
    Ако не беше този форум, нямаше да отида на национална среща и да обменя опит с други гобленари, нямаше да ушия много от моделите, които получих като схеми от други съфорумки, нямаше да се запозная с много от хората тук, нямаше да науча много от новите неща, които сега знам, нямаше да участвам в игрите с размяна на подаръци, които носят много емоция и куп други неща... А забравих и "откриването" на бивш състудент тук - Динко , който се оказа, че поддържа форума ни ...
    Редактирано от mirastiv : 13.03.2015 в 10:03.

  5. #65

    Подразбиране

    Няма обидени,а и няма на кой да се обиждаме нали ...игрите вече не са като преди,ако се запишат десетина човека и до там,а преди години имаше до 50-тина участника.Времената се менят,а и в раздела има вече и други забавни игри,в които да се включите,ето има конкурси,робинии,все пак имаме някакво развитие!

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  6. #66

    Подразбиране

    На мен не ми пречи, че темичката е от миналата година. Видях, но си постнах подаръка. Радвам се и исках и вие да се радвате с мен ♥♥♥

  7. #67

    Подразбиране

    Реклама:
    Мили момичета, много съм щастлива, че успях да ви зарадвам макар и с малки подаръчета.Така реших - на повече приятели по нещо малко, но от сърце.

Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •