Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 67
  1. #31

    Подразбиране

    Здравейте група и от мен! Днес получих своя великолепен подарък , благодаря ти irena - gemini (Ирена) . Влюбена съм в своето несесерче , имам чудесно ушито и аранжирано гобленче на Дим , формички за мъфини , панама и конци , синджирче с миниатюра ,която да аранжирам по свой избор. От сърце съм благодарна на моето другарче , което така подробно е разучило профила ми и е пратило шоколадови яйца и свиркащи бонбони за децата , една хубава калинка , която ще краси кухнята ми и поздравителна картичка. Благодаря ти отново от сърце ,че стопли така денят ми







  2. #32

    Подразбиране

    и ето още няколко снимки




  3. #33

    Подразбиране

    Страхотни подаръци този път в играта!!! Всички са се постарали максимално и е приятно да си доставим взаимно естетическа наслада!!! Благодаря ви момичета!!! Обичам форума, гоблените и всички вас!!!
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  4. #34

    Подразбиране

    Днес получих известие за колет в пощата и подозирам, че е от моето другарче. Само че съм "закотвена" днес у дома с болно дете, вдигащо ми температура на всеки няколко часа.... Така че... СПОКО! Утре ще го взема-тук е и ме чака.

  5. #35

    Подразбиране

    Честито Скорпионче, чудесен подарък!Браво на Ирена!
    И аз получих съобщение от ЕКОНТ и нямам търпение на свърши работното ми време и тичам да си го взема.

  6. #36

    Подразбиране

    Много хубави подаръци сте получили!Със здраве да ги ползвате!

  7. #37

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vaniand Виж мнение
    И аз получих прекрасни подаръци в цвят лилав. Много благодаря за това на didi3
    Към подаръка имаше и един шоколад, но той вече е в нечие малко коремче , а гоблена вече закачих на стената
    Пожелавам Весел празник на всички момичета и именници, а на Диди още веднъж благодаря за прекрасните подаръци!!!
    Прикачен файл 173876Прикачен файл 173877Прикачен файл 173878Прикачен файл 173879
    Радвам се,че ти е харесал подаръкът ми.Много здраве и късмет на цялото ти семейство и Весел празник

  8. #38

    Подразбиране

    Наистина всички получихме страхотни подаръци и самите ние сме се постарали за другарчето си радвам се, че всички са доволни все пак и целта беше да се зарадваме взаимно за нашия празник
    Скоро няма ли да има друга игра???

  9. #39

    Подразбиране

    Получих подаръка от моето другарче vaniand.Благодаря ти Ваня! Очарована съм!Гоблена с букет рози е чудесен - любимите ми цветя. Получих и гобленче за изработка на Риолис, саморъчно изработена картичка - Благодаря за пожеланията. А също така - заготовки за картички, заготовки за великденски яйца и картончета за конци. Ето
    снимка0131.jpgснимка0132.jpgснимка0133.jpg

  10. #40

    Подразбиране

    Радостта ми е помрачена от факта че другарчето на което изпратих още мълчи. Вече е ясно че това е tazzzz. Много съм притеснена, защото го изпратих с БГпоща - най-близо ми е. Изпратих го на 04.08 следобед. Много пъти съм изпращала и никога не е имало проблем. Смолян е доста далеч от Стара Загора, но все пак не е на края на света. Утре ще отида да питам. Манка, можеш ли да разбереш дали е получила пратката?

  11. #41

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tian_64 Виж мнение
    Радостта ми е помрачена от факта че другарчето на което изпратих още мълчи. Вече е ясно че това е tazzzz. Много съм притеснена, защото го изпратих с БГпоща - най-близо ми е. Изпратих го на 04.08 следобед. Много пъти съм изпращала и никога не е имало проблем. Смолян е доста далеч от Стара Загора, но все пак не е на края на света. Утре ще отида да питам. Манка, можеш ли да разбереш дали е получила пратката?
    Ако си пратила препоръчано , можеш да провериш къде е в момента от тук:http://www.bgpost.bg/?cid=176

  12. #42

    Подразбиране

    tian_64 , дано притесненията ти са неоснователни.И хубав празник на всички

  13. #43

    Подразбиране

    Честито момичета!Страхотни подаръци сте получили!

  14. #44

    Подразбиране

    tazzzz ,кажи мила дали си си получила подаръка,че да се успокоим всички

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Гледам и ви се радвам. Чудесно сте се справили всички, браво!
    Дано подаръка на tian_64 да се намери.

Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •