Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 67
  1. #46

    Подразбиране

    Момичета,tian_64, не се притеснявайте.
    Честит празник на всички! Бъдете все така прекрасни и усмихнати, не спирайте да творите!
    Предполагам, че няма проблем. Тази седмица много пътувах и бях извън града, не съм проверявала в пощата. Странно е, че не съм получила известие, но въпреки, че няма такова, все пак трябваше да проверя в пощата. Ще го направя в понеделник, защото не работят в събота.







  2. #47

    Подразбиране

    Tazzzz, добре че знаеш, че пощата не работи в Събота :0 Аз не знаех и днес като ходих да си взема подаръка останах неприятно изненадана... Така му се точех за днес...но нищо- в Понеделник...
    Така че, другарче, да знаеш в Понеделник ще се отчета.
    Честит празник на всички ви, момичета! Пожелавам на всички да сте здрави и усмихнати, както и повече свободно време за иглите!

  3. #48

    Подразбиране

    И аз ходих напразно до пощата! Ще чакам с нетърпение понеделника.
    ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МОМИЧЕТА! ВЕСЕЛА ВЕЧЕР!

  4. #49

    Подразбиране

    Миличка Мирослава/mlrastiv/,много съжалявам,че не можа да получиш подаръка си днес,но съм спокойна,че в понеделник ще го получиш.Желая ти един незабравим празник

  5. #50

    Подразбиране

    Ама не се притеснявай. То е заради мен- те хората още вчера сутринта ми пратиха известието, просто аз не можех да отида...

  6. #51

    Подразбиране

    Ето и моят подарък. Най-после успях да си го взема. Благодаря на другарчето ми!



    Редактирано от mirastiv : 10.03.2014 в 10:09.

  7. #52

  8. #53

    Smile

    Честито на всички по мои изчисления май само една съфорумка остана да покаже своя подарък и тази игра завърши успешно и мисля всички останахме доволни и приятно изненадани
    дали скоро ще има нова игра???

  9. #54

    Подразбиране

    Дано tazzzz да си е взела пакета от пощата. Казаха че на 6.03 е бил "на гише", а защо няма съобщение не се знае. Успокоих се. Макар че не вярвах да се е загубил, пак беше гадно преживяване.
    Надявам се, че всички са изкарали празника весело и с любимите си хоро.
    Приятна вечер!

  10. #55

    Подразбиране

    Тянче, дишай спокойно, мила!
    Благодаря от сърце за подаръка! Снимки след малко, защото тъкмо се прибирам и бързам да ви съобщя, че всичко е наред.

  11. #56

  12. #57

    Подразбиране

    честито, нямам търпение за следващата забава

  13. #58

    Подразбиране

    Момичета, и аз да се похваля. Извън играта имам осмомартенски подарък от DEKOR.
    Мило Светле, немога да опиша радостта, немога да опиша емоцията, която ме заля отваряйки пакета.
    Имам оригинален Дименшън, нещо за което винаги съм мечтала, но никога не съм си позволявала. Освен него ръкохватки и хавлиена кърпа - не само красиви, а и в тон с кухнята ми. Като че ли , тайничко си надничала там. И накрая изискана картичка с много мили пожелания.
    Благодаря, ти Светле, че ме направи щастлива.

  14. #59

    Подразбиране

    И аз съм щастлива с прекрасен подарък от адашчето ми - DEKOR.Благодаря ти още веднъж за прекрасните пожелания и за красивата роза от любимия Дименшън.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Имам си от Маги Ставрозова премяна за таблета .....♥♥♥
    А тези красавици са ми подарък от DEKOR ♥ Светле, благодаря за милите думи !!!!
    Мили дами, благодаря ви от сърце ♥♥♥

Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •