Показване на 1 до 7 от 7
  1. #1

    Подразбиране Получени подаръци 8 март ---извън играта


    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  2. #2

    Подразбиране

    Днес съм мноооооооого щастлива Светлето ме зарадва с прекрасен осмомартенски подарък....Няма какво да коментирам вижте снимките и ще разберете .....Само да кажа че в тефтера има рецепта за сладкиш с майонеза /бил диетичен / - не ми изглежда такъв но съм сигурна че е вкусен....

    Светле много много ти благодаря!!! И момичета весел празник и както е написала на картичката : " Мъжете всичко трябва да ни дават защото мацки като нас го заслужават!!!"

  3. #3

    Подразбиране

    Е хайде,честито,направо ти завидях мятай сладкиша,и после да кажеш дали е диетичен.
    Много готин подарък поздравления.....

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  4. #4

    Подразбиране

    Еха , почна се !Честито ,разкошен подарък! Браво на Светлето! Удивителна е!

  5. #5

    Подразбиране

    Освен това ме изненада и още един красиво опакован пакет с адрес Бургас, този път извън играта.
    Оказа се от manka. Много приятна и неочаквана изненада!!!
    Вътре - слънчево морско гобленче с мотив делфин, комплектовка на любимата ми фирма Vervaco и заготовка за бродирана картичка. И едно писъмце, което ме накара да пророня няколко сълзи.........ей такава съм си на....
    Благодаря ти Манчице!!

    Момичета в събота мъжа ми / треньор по футбол/, каза че красивата игра на неговите момчета и категоричната победа над съперника му е дошла малко в повече, смисъл че не и мечтал за това. Тогава не го разбрах съвсем и напълно.
    Тази вечер обаче позитивните изненади и не мен бяха на път да ми дойдат в повече и разбрах какво е имал впредвид. Чак загубих дар слово и може и да не пиша съвсем смислено.....
    П.П. Струва ми се, че за оформлението на делфинчето " пръст" май има и Светла Петрова...... Ако е така да си " признава" и да й БЛАГОДАРЯ и на нея. Рамката ми напомня нейния стил на оформление.
    Благодаря на цялата задружна бургаска група!!!
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  6. #6

    Подразбиране

    Днес е най-прекрасният ден получих неочаквана картичка от di_di_b, толкова се вълнувах докато се опитвам да отключа пощенската ни кутия и нямах време да внимавам с плика ,а отвътре една такава красота с красива мартеничка вътре и много нежно послание. Хиляди благодарности на di_di_b, която много ме развълнува днес

  7. #7

    Подразбиране

    Реклама:
    И аз днес съм много радостна! Зарадва ме Даниела - di_di_b, със страхотна картичка и прекрасни пожелания по случай 8-ми март!Имам и красива мартеничка,която вече е на ръката ми!Благодаря ти мила Даниела от сърце!Много ме зарадва с твоето внимание! И на теб пожелавам весел празник,много здраве и хиляди поводи за усмивки и
    радост!

    ALIM7247.jpgALIM7249.jpg

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •