Показване на 1 до 15 от 239

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nikoya Виж мнение
    Здравейте, не знам дали тук точно е мястото, но има проблем! майка ми започна да шие "Зимната шейна" публикувана в ГБ през януари 2010г. Оказа се, че тъкмо стигна до средата и сме изгубили едната част на схемата заедно с ключа! и сега нито напред - нито назад
    може ли някой ако има схемата и ключа от този брой на списанието да ми ги изпрати. Особено ми е важен ключа!
    а така изглежда и гоблена!
    http://nikoya.snimka.bg/arts/t-rsya.654347.32781874
    Ще съм много благодарна, ако ги изпратите на: viki.mancheva@gmail.com
    Поща

  2. #2

    Подразбиране

    Подариха ми схема на "Почаевска Икона", но нямам ключ за нея. Да ли някоя от вас има ключа. Качвам снимка на иконата която трябва да се получи. Лек и спорен ден на всички 19492111_1_585x461.jpg
    Най-добрите и красиви неща на света не могат да бъдат видяни, нито докоснати... те се усещат в сърцето.
    mila_sexy@abv.bg

  3. #3

    Подразбиране

    Kalendar sys sladkishi.jpgТърся схемата на ето това, някой може ли да ми помогне. Благодаря предварително.

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jelana79 Виж мнение
    Kalendar sys sladkishi.jpgТърся схемата на ето това, някой може ли да ми помогне. Благодаря предварително.
    Ако се намери схема ще се радвам и аз да я получа Благодаря
    dude5@mail.bg

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Vermudche Виж мнение
    Подариха ми схема на "Почаевска Икона", но нямам ключ за нея. Да ли някоя от вас има ключа. Качвам снимка на иконата която трябва да се получи. Лек и спорен ден на всички 19492111_1_585x461.jpg
    Пощааа!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •